15/06/2026
"Amikor otthonról elindultam
Azt mondták nagyon vigyázzak magamra
Figyeljek oda végig az útra
Csatoljam be az övet,mert van ki hazavárna"
(Nemzeti Hang)😍 És pénteken elindulunk odafigyelve ahogy Ádám megírta de annál nagyobb tűzzel a szívünkben,mert végre NH koncert! (péntek:Alattyán,szombat:Vác)😃🤘