23/07/2020
♥ Ági & Gábor ♥
STORYTIME! :)
Az úgy volt 2019 október 9. napján, hogy eljött ez a két szép fiatal, hogy keszítsünk jegyes fotókat... Találkoztunk, jött Peti is - a Cica ;)
Rögtön megvolt az összhang... nem, nemcsak Petivel, hanem Ágival és Gáborral is... Elég volt rájuk nézni, igazából nagyon könnyű dolgom volt... aztán mondta Ági, hogy Ők úgy gondolták, hogy akkor az esküvőjüket is én fotózzam majd... :) ÖRÖ' É' BÓDÓTTÁ' :)
Teltmúltazidő, koronavírusok jöttek, mentek és mentem én is. Debrecenbe. Mert oda kellett menni. (nyugodtan énekeljétek el a dalocskát a pulykakakassal ;) )
Elérkezett a Nagy Nap!
Laza készülődés, öldözködés, baráti légkör, semmi feszkó. Öröm az arcokon, kedves beszélgetések...
Persze azért izgalom az volt ;) De ennek így kell lennie ;)
A templomi nászmise után elindultunk a Lagzi helyszínére. A hangulat előre borítékolható volt: Densz, densz ,densz! ;)
De beszéljenek a képek ;)
A Kreatívra rápihentünk ;) Kellett is, mert egy közeli borospince után (Szigorú fotózkodás volt a borász nagy bánatára, pedig ő kínálta nagy szívvel ;) Köszönjük még egyszer, Feribá' ;) Azért azok akik nem fogtak kormányz aznap azok kóstoltak ;)
Na de haladjunk, storytime van ;)
Szóval nekiindultunk a hegynek. Milyen hegynek? Hát amelyiken a Pálos kolostorrom van. Laza kis túra... lett volna, ha nem éppen 2 nappal azelőtt szakadt volna le az ég... így kicsit sáros volt, kicsit patakon keresztülsétálva, de megérkeztünk. A látvány egy pár másodpercre mindenkinél benyomta a "MUTE" gombot ;)
Elfáradtunk. De megérte.
Ez nem lesz felejtős, az tuti ;)
Bevállaltuk, megcsináltuk.
Köszönöm Nektek! Mindannyiótoknak!
B.
Az úgy volt 2019 október 9. napján, hogy Eljött ez a két szép fiatal hogy keszítsünk jegyes fotókat... Találkoztunk, jött Peti is - a Cica ;)
Rögtön megvolt az összhang... nem, nemcsak Petivel, hanem Ágival és Gáborral is... Elég volt rájuk nézni, igazából nagyon könnyű dolgom volt... aztán MOndta Ági, hogy Ők úgy gondolták, hogy akkor az esküvőjüket is én fozózzam majd... :) ÖRÖ' É' BÓDÓTTÁ' :)
Teltmúltazidő, koronavírusok jöttek, mentek és mentem én is. Debrecenbe. Mert oda kellett menni. (nyugodtan énekeljétek el a dalocskát a pulykakakassal ;) )
Elérkezett a Nagy Nap!
Laza készülődés, öldözködés, baráti légkör, semmi feszkó. Öröm az arcokon, kedves beszélgetések...
Persze azért izgalom az volt ;) De ennek így kell lennie ;)
A templomi nászmise után elindultunk a Lagzi helyszínére. A hangulat előre borítékolható volt: Densz, densz ,densz! ;)
De beszéljenek a képek ;)
A Kreatívra rápihentünk ;) Kellett is, mert egy közeli borospince után (Szigorú fotózkodás volt a borász nagy bánatára, pedig ő kínálta nagy szívvel ;) Köszönjük még egyszer, Feribá' ;) Azért azok akik nem fogtak kormányz aznap azok kóstoltak ;)
Na de haladjunk, storytime van ;) Szóval nekiindultunk a hegynek. Milyen hegynek? Hát amelyiken a Pálos kolostorrom van. Laza kis túra... lett volna, ha nem éppen 2nappal azelőtt szakadt volna le az ég... így kicsit sáros volt, kicsit patakon keresztülsétálva, de megérkeztünk. A látvány egy pár másodpercre mindenkinél benyomta a "MUTE" gombot ;)
Elfáradtunk. De megérte.
Ez nem lesz felejtős, az tuti ;)
Bevállaltuk, megcsináltuk.
Köszönöm Nektek! Mindannyiótoknak!
Helyszín: ÁSZ Rendezvényház
Kreatív helyszínek: Naár Családi Pince és Szőlőbirtok, Gönci Pálos Kolostor
Zenekar: Slack zenekar
Videó: viatom cinematography
CeremóniaMester: Mikos Ákos
Haj: Barnáné Törő
Smink: Kozmetikus Torma-Vass Anita
Ági ruhája: Goldene Krone Ruhaszalon / Varga Andrea
Gábor öltönye: Lordman Debreceni Öltönyüzlet
Dekor: Zafirdekor
B.
Az úgy volt 2019 október 9. napján, hogy eljött ez a két szép fiatal hogy keszítsünk jegyes fotókat... Találkoztunk, jött Peti is - a Cica ;)
Rögtön megvolt az összhang... nem, nemcsak Petivel, hanem Ágival és Gáborral is... Elég volt rájuk nézni, igazából nagyon könnyű dolgom volt... aztán mondta Ági, hogy Ők úgy gondolták, hogy akkor az esküvőjüket is én fozózzam majd... :) ÖRÖ' É' BÓDÓTTÁ' :)
Teltmúltazidő, koronavírusok jöttek, mentek és mentem én is. Debrecenbe. Mert oda kellett menni. (nyugodtan énekeljétek el a dalocskát a pulykakakassal ;) )
Elérkezett a Nagy Nap!
Laza készülődés, öldözködés, baráti légkör, semmi feszkó. Öröm az arcokon, kedves beszélgetések...
Persze azért izgalom az volt ;) De ennek így kell lennie ;)
A templomi nászmise után elindultunk a Lagzi helyszínére. A hangulat előre borítékolható volt: Densz, densz ,densz! ;)
De beszéljenek a képek ;)
A Kreatívra rápihentünk ;) Kellett is, mert egy közeli borospince után (Szigorú fotózkodás volt a borász nagy bánatára, pedig ő kínálta nagy szívvel ;) Köszönjük még egyszer, Feribá' ;) Azért azok akik nem fogtak kormányz aznap azok kóstoltak ;)
Na de haladjunk, storytime van ;) Szóval nekiindultunk a hegynek. Milyen hegynek? Hát amelyiken a Pálos kolostorrom van. Laza kis túra... lett volna, ha nem éppen 2nappal azelőtt szakadt volna le az ég... így kicsit sáros volt, kicsit patakon keresztülsétálva, de megérkeztünk. A látvány egy pár másodpercre mindenkinél benyomta a "MUTE" gombot ;)
Elfáradtunk. De megérte.
Ez nem lesz felejtős, az tuti ;)
Bevállaltuk, megcsináltuk.
Köszönöm Nektek! Mindannyiótoknak!
B.