BooM Fotó - Szabó Bence

BooM Fotó - Szabó Bence Tel.: +3630/948-9880

e-mail: [email protected]

🎄 👨‍👩‍👧‍👦 📸 😊 🎄 👨‍👩‍👧‍👦 📸 😊 🎄 👨‍👩‍👧‍👦 📸 😊 Kedves Mindenki ;) Még javában az esküvői utómunkálatok közepette vagyok, de i...
02/11/2020

🎄 👨‍👩‍👧‍👦 📸 😊 🎄 👨‍👩‍👧‍👦 📸 😊 🎄 👨‍👩‍👧‍👦 📸 😊

Kedves Mindenki ;)

Még javában az esküvői utómunkálatok közepette vagyok, de idén sem marad el amit már olyan sokan kérdezgetnek október vége felé közelítve :)

📸 🎄 📸 🎄 📸 🎄 📸 🎄 📸 🎄 📸 🎄 📸 🎄

Idén is várunk minden kicsit és nagyot a stúdiónkba hétfőtől szombatig, december 12-ig, aminek minden egyes szegletét berendeztük 6️⃣ különböző ( 2️⃣ családi és 4️⃣ gyerkőc ) díszlettel, amikből akár az összeset kipróbálhatjátok ;)

Mutatok is pár részletet belőlük a posztban ;)

⬇️
⬇️
⬇️
⬇️
⬇️

Infókért és időpont foglalásért keressetek üzenetben FB oldalunkon ;)

Üdv,

Bence

U.I.: Ez a sok szép díszlet nem jöhetett volna létre Lindus és Zsófi kreatív és áldozatos munkája nélkül.

Köszönöm Nektek! 🙏🙏🙏

♥ Ági & Gábor ♥STORYTIME! :)Az úgy volt 2019 október 9. napján, hogy eljött ez a két szép fiatal, hogy keszítsünk jegyes...
23/07/2020

♥ Ági & Gábor ♥

STORYTIME! :)

Az úgy volt 2019 október 9. napján, hogy eljött ez a két szép fiatal, hogy keszítsünk jegyes fotókat... Találkoztunk, jött Peti is - a Cica ;)
Rögtön megvolt az összhang... nem, nemcsak Petivel, hanem Ágival és Gáborral is... Elég volt rájuk nézni, igazából nagyon könnyű dolgom volt... aztán mondta Ági, hogy Ők úgy gondolták, hogy akkor az esküvőjüket is én fotózzam majd... :) ÖRÖ' É' BÓDÓTTÁ' :)

Teltmúltazidő, koronavírusok jöttek, mentek és mentem én is. Debrecenbe. Mert oda kellett menni. (nyugodtan énekeljétek el a dalocskát a pulykakakassal ;) )

Elérkezett a Nagy Nap!

Laza készülődés, öldözködés, baráti légkör, semmi feszkó. Öröm az arcokon, kedves beszélgetések...

Persze azért izgalom az volt ;) De ennek így kell lennie ;)

A templomi nászmise után elindultunk a Lagzi helyszínére. A hangulat előre borítékolható volt: Densz, densz ,densz! ;)

De beszéljenek a képek ;)

A Kreatívra rápihentünk ;) Kellett is, mert egy közeli borospince után (Szigorú fotózkodás volt a borász nagy bánatára, pedig ő kínálta nagy szívvel ;) Köszönjük még egyszer, Feribá' ;) Azért azok akik nem fogtak kormányz aznap azok kóstoltak ;)

Na de haladjunk, storytime van ;)

Szóval nekiindultunk a hegynek. Milyen hegynek? Hát amelyiken a Pálos kolostorrom van. Laza kis túra... lett volna, ha nem éppen 2 nappal azelőtt szakadt volna le az ég... így kicsit sáros volt, kicsit patakon keresztülsétálva, de megérkeztünk. A látvány egy pár másodpercre mindenkinél benyomta a "MUTE" gombot ;)

Elfáradtunk. De megérte.

Ez nem lesz felejtős, az tuti ;)

Bevállaltuk, megcsináltuk.

Köszönöm Nektek! Mindannyiótoknak!

B.

Az úgy volt 2019 október 9. napján, hogy Eljött ez a két szép fiatal hogy keszítsünk jegyes fotókat... Találkoztunk, jött Peti is - a Cica ;)
Rögtön megvolt az összhang... nem, nemcsak Petivel, hanem Ágival és Gáborral is... Elég volt rájuk nézni, igazából nagyon könnyű dolgom volt... aztán MOndta Ági, hogy Ők úgy gondolták, hogy akkor az esküvőjüket is én fozózzam majd... :) ÖRÖ' É' BÓDÓTTÁ' :)

Teltmúltazidő, koronavírusok jöttek, mentek és mentem én is. Debrecenbe. Mert oda kellett menni. (nyugodtan énekeljétek el a dalocskát a pulykakakassal ;) )

Elérkezett a Nagy Nap!

Laza készülődés, öldözködés, baráti légkör, semmi feszkó. Öröm az arcokon, kedves beszélgetések...

Persze azért izgalom az volt ;) De ennek így kell lennie ;)

A templomi nászmise után elindultunk a Lagzi helyszínére. A hangulat előre borítékolható volt: Densz, densz ,densz! ;)

De beszéljenek a képek ;)

A Kreatívra rápihentünk ;) Kellett is, mert egy közeli borospince után (Szigorú fotózkodás volt a borász nagy bánatára, pedig ő kínálta nagy szívvel ;) Köszönjük még egyszer, Feribá' ;) Azért azok akik nem fogtak kormányz aznap azok kóstoltak ;)
Na de haladjunk, storytime van ;) Szóval nekiindultunk a hegynek. Milyen hegynek? Hát amelyiken a Pálos kolostorrom van. Laza kis túra... lett volna, ha nem éppen 2nappal azelőtt szakadt volna le az ég... így kicsit sáros volt, kicsit patakon keresztülsétálva, de megérkeztünk. A látvány egy pár másodpercre mindenkinél benyomta a "MUTE" gombot ;)

Elfáradtunk. De megérte.

Ez nem lesz felejtős, az tuti ;)

Bevállaltuk, megcsináltuk.

Köszönöm Nektek! Mindannyiótoknak!

Helyszín: ÁSZ Rendezvényház
Kreatív helyszínek: Naár Családi Pince és Szőlőbirtok, Gönci Pálos Kolostor
Zenekar: Slack zenekar
Videó: viatom cinematography
CeremóniaMester: Mikos Ákos
Haj: Barnáné Törő
Smink: Kozmetikus Torma-Vass Anita
Ági ruhája: Goldene Krone Ruhaszalon / Varga Andrea
Gábor öltönye: Lordman Debreceni Öltönyüzlet
Dekor: Zafirdekor

B.

Az úgy volt 2019 október 9. napján, hogy eljött ez a két szép fiatal hogy keszítsünk jegyes fotókat... Találkoztunk, jött Peti is - a Cica ;)
Rögtön megvolt az összhang... nem, nemcsak Petivel, hanem Ágival és Gáborral is... Elég volt rájuk nézni, igazából nagyon könnyű dolgom volt... aztán mondta Ági, hogy Ők úgy gondolták, hogy akkor az esküvőjüket is én fozózzam majd... :) ÖRÖ' É' BÓDÓTTÁ' :)

Teltmúltazidő, koronavírusok jöttek, mentek és mentem én is. Debrecenbe. Mert oda kellett menni. (nyugodtan énekeljétek el a dalocskát a pulykakakassal ;) )

Elérkezett a Nagy Nap!

Laza készülődés, öldözködés, baráti légkör, semmi feszkó. Öröm az arcokon, kedves beszélgetések...

Persze azért izgalom az volt ;) De ennek így kell lennie ;)

A templomi nászmise után elindultunk a Lagzi helyszínére. A hangulat előre borítékolható volt: Densz, densz ,densz! ;)

De beszéljenek a képek ;)

A Kreatívra rápihentünk ;) Kellett is, mert egy közeli borospince után (Szigorú fotózkodás volt a borász nagy bánatára, pedig ő kínálta nagy szívvel ;) Köszönjük még egyszer, Feribá' ;) Azért azok akik nem fogtak kormányz aznap azok kóstoltak ;)
Na de haladjunk, storytime van ;) Szóval nekiindultunk a hegynek. Milyen hegynek? Hát amelyiken a Pálos kolostorrom van. Laza kis túra... lett volna, ha nem éppen 2nappal azelőtt szakadt volna le az ég... így kicsit sáros volt, kicsit patakon keresztülsétálva, de megérkeztünk. A látvány egy pár másodpercre mindenkinél benyomta a "MUTE" gombot ;)

Elfáradtunk. De megérte.

Ez nem lesz felejtős, az tuti ;)

Bevállaltuk, megcsináltuk.

Köszönöm Nektek! Mindannyiótoknak!

B.

🥰🤰 Ancsi 🥰🤰Egy újabb különleges, és csodás kismamát fotózhattam, Ancsit :)A stúdióban kezdtük, de az időjárás kegyes vol...
29/05/2020

🥰🤰 Ancsi 🥰🤰

Egy újabb különleges, és csodás kismamát fotózhattam, Ancsit :)

A stúdióban kezdtük, de az időjárás kegyes volt, és nem szakdt ránk az ég. Na jó, a szél az azért fújt, de néha épp kapóra is jött ;) - Akárcsak a többiek segítsége a ruhával - ezúton is köszi Dávid, Dórika ;)

Köszönöm!

Helyszín: Sárospatak, Rákóczi Várkert

Ruha: Espera - ruhák fotózáshoz

♥ Visszaemlékezések :)Azóta is feledhetetlen nap számomra és szerintem mindannyiunk számára. A pillanat, amit úgy írhatn...
25/05/2020

♥ Visszaemlékezések :)

Azóta is feledhetetlen nap számomra és szerintem mindannyiunk számára.

A pillanat, amit úgy írhatnék le, hogy " a legnagyobb örömmel rommá ázni egy jó fotóért" :D

Megérte. Minden. Egyes. Perce.

Zsófi&Andris, Köszönöm Nektek. Az élményt és azt is, hogy a barátaink lettetek, vagytok azóta is :)

Bacsó Zsófia Réka András Bacsó

▪️Játék:Ha kitalálod hány kép kellett az alábbi fotó elkészítéséhez, felsétálok Veled ;) Kommentbe jöhetnek a tippek ;)a...
24/05/2020

▪️Játék:

Ha kitalálod hány kép kellett az alábbi fotó elkészítéséhez, felsétálok Veled ;)

Kommentbe jöhetnek a tippek ;)

a: 1
b. 15
c. 30
d. 25

Módosítok: ha túl sok jó megfejtés érkezne sokat kellene sétálnom, szóval... az első helyesen tippelővel sétálok fel ;) :P

🥰🤰 Dóra 🤰🥰Dóra és Kedvese Valentin első pocaklakójukat várva szerették volna megörökíteni feledhetetlen módon ezt a mind...
22/05/2020

🥰🤰 Dóra 🤰🥰

Dóra és Kedvese Valentin első pocaklakójukat várva szerették volna megörökíteni feledhetetlen módon ezt a mindannyiuk számára csodás időszakot.

Egyeztetés, ötletelés, ruhaválasztás, rengeteg mosoly, aminek a végeredménye egy jókedvű fotózás lett :)

Amennyire tervezett tud lenni egy fotó, olyannyira történhetnek meglepő dolgok. Az első fotóhoz a lombok közt beszűrődő Nap fénye és egy vaku kellett...
..de egy Dóra mögött közeledő robogós lámpája még egy kicsit hozzáadott ;) Köszi, Robogós ;)

Köszönöm, hogy fotózhattalak Titeket, egy élmény volt!

🅱️

Ruha: espera.hu

♥ VisszaemlékezésNa most. Az a helyzet, hogy most ilyen őszinteségi rohamom lett az emlékektől... :O :D Őszinte vallomás...
17/05/2020

♥ Visszaemlékezés

Na most. Az a helyzet, hogy most ilyen őszinteségi rohamom lett az emlékektől... :O :D

Őszinte vallomások következnek, ha nem érdekel, görgess ;P

1. Úgy izgultam, hogy induláskor - ahogy mindig szoktam - átnéztem a szükséges felszerelésem majd a fotós hámot,amire a gépeket csatolom a székre akasztottam a táska mellé, hogy NEHOGY itthon hagyjam.

Igen. Otthon hagytam :D

2. Nem tudtam pontosan mennyi idő is Füzér Sárospataktól ezért úgy döntöttem kicsit sietek.

Khm... kisiettem egy csekket :D

3. Megérkeztem... Jó hamar... Vártam. Csomót. nem is találtam meg Lilláék házát előszörre :D

4. Imádkoztam. Néztem az eget és imádkoztam, hogy "Istenem, kérlek ne essen, még egy kicsit ne essen aztán leszakadhat az ég, de még neeee..."

5. Dani és Lilla csodásak voltak, sokat meséltek (nyilván én is sokat pofáztam de ez most lényegtelen, az ő sztorijaik 1000x jobbak voltak :D )

6. Mindig elfelejtem a katona maci rangját... Bocsiiiiiiiiii :D

7. Hazafelé csak ültem, vezettem, és azon kattogtam, hogy kegyetlenül szerencsés vagyok. :D

Na jó, elég. Ez is túl sok :D

Biztos sokan emlékeztek erre a nem héztköznapi jegyes sorozatra.

Szerintem én sem felejtem el, amíg élek ;)

Örömmel gondolunk Rátok!

B.

www.szabobence.com/nagy-nap

Tavaly egy éve ilyenkor ezeket a fotótókat szerkesztettem, amiket Vámos Csaba fotós kollégánk által szervezett és tartot...
15/05/2020

Tavaly egy éve ilyenkor ezeket a fotótókat szerkesztettem, amiket Vámos Csaba fotós kollégánk által szervezett és tartott Esküvői fotós workshopján lőhettem.

Rengeteget tanul ilyenkor az ember, ráadásul sok jófej kollégát ismer meg ;)

Egy élmény volt :)

Hozzávalók: ▪️Tárgyasztal - 1db - megfelelő magasságban▪️ Üveglap - KELL ;) ▪️ Stúdiólámpa szoftboxokkal, rendszervakuk,...
12/05/2020

Hozzávalók:

▪️Tárgyasztal - 1db - megfelelő magasságban
▪️ Üveglap - KELL ;)
▪️ Stúdiólámpa szoftboxokkal, rendszervakuk, fényformálóval, diffúzorok beállítva. 3-3 mindegyikből, megfelelő magasságban, szögben.
▪️ Háttér - nem hátrány ;)
▪️ Állvány, Pro gépvázzal, megfeleleő optikával, tökéletes expozíciós beállítással.
▪️ Türelem és alázat
▪️ Precíz és alapos utómunka
▪️ Retus - igen, a palackok is szeretnek hibátlanul kinézni ;)

Végeredmény?

⬇️
⬇️
⬇️
⬇️
⬇️
⬇️
⬇️

Egy Tökéletes palackfotó, mely tükrözi a benne rejlő tökéletes bort, amit a szőlész/borász legalább ennyi (ha nem több) munkával és tudással hozott létre. ;)

Naár Családi Pince és Szőlőbirtok

Kezeket fel, aki itt lakik!De hol az az itt? ;)
10/05/2020

Kezeket fel, aki itt lakik!

De hol az az itt? ;)

🎂1️⃣8️⃣🎂😊 *CSILLA* 😊Az ember gyermeke életében egyszer 18 éves :)Szívesen emlékszünk vissza erre ;). Csilla Anyukája Edi...
10/05/2020

🎂1️⃣8️⃣🎂

😊 *CSILLA* 😊

Az ember gyermeke életében egyszer 18 éves :)

Szívesen emlékszünk vissza erre ;).

Csilla Anyukája Edina is ezt gondolta, és meg is lepte lányát egy fotózással - igen, Csilla a helyszínre érkezve jött csak rá a meglepifotózásra ;)

🤩

Boldog szülinapot kívánok még egyszer, Csilla :)

Csilla Nóra Elek, Edina Salap

www.szabobence.com

Cím

Sárospatak
3950

Nyitvatartási idő

Hétfő 09:00 - 18:00
Kedd 09:00 - 18:00
Szerda 09:00 - 18:00
Csütörtök 09:00 - 18:00
Péntek 09:00 - 18:00
Szombat 09:00 - 18:00

Telefonszám

+36309489880

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni BooM Fotó - Szabó Bence új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése BooM Fotó - Szabó Bence számára:

Megosztás

Kategória