15/05/2026
Úgy tűnik, hogy számunkra, győrieknek, szerencsét hogy a 13-as szám! 2013-ban bajnok lett a Győri ETO FC! Sosem felejtem el, amikor Andric kiharcolta a büntetőt, rohantam be a kapu mögé, hogy meg tudjam örökíteni a pillanatot! (Változnak az idők, napjainkban már biztosan elzavarnának onnan a biztonságiak.) Völgyi Dani tökéletesen értékesítette a tizit!
Nagy élmény volt, az önfeledt ünneplést is fotózni az öltözőben! Optimisták lehetünk, hogy napra pontosan 13 év és négy nap után csapatunk ismét megnyeri a magyar bajnokságot, immár ötödik alkalommal! Hajrá ETO!!!