25/05/2022
Hétfői nap végeredménye , így szerdára képekben .
Huber Ádám barátom kérésének eleget téve , egy általa rég vágyott fotósorozat készült el Vica vasútállomásán.
Úgy gondolom sikeres hétfőt zártunk .
Köszönöm a felkérést !
😊