08/02/2021
📸 Mivel már nagyon régóta nem voltam Budapesten fotózni, most különösen jól esett -vel sétálni egy nagyot és fotózni a belvárosban. Remélem, hogy idén többet lehet majd utazni és kimozdulni, hogy többet alkothassak, mert már nagyon hiányzik. 📸