01/07/2019
Tegnapi nap folyamán sikerült újra el látogatnunk a váci laktanyába.
Bátran ki jelenthetjük, hogy ennél jobb, betegebb versenyen nem voltunk még, pedig van egy pár a hátunk mögött!
Nem kell nekünk OB, ha itt megvan minden amire szükségünk van!
A szervezés, a versenyzők, fenomenálisak!
Köszönjük az egésznapos szórakoztatást, és a szervezést is!
Egy élmény volt!