25/12/2021
Sziasztok, üdvözlök Mindenkit! ‼
👉 4 Angyal, 4 Gyertya égett az elmúlt hetekben, letelt az ADVENT 4 hetes ideje és elérkezett 2021-e év Karácsonya.
👉 A negyedik gyertyánál megírtam, hogy meggyújtunk egy ötödik gyertyát ami ÉRTÜNK fog égni!
Mit is jelent ez?
Az ötödik gyertya fehér, a megtisztulás az élet és az újjászületés jelképe, de egyben a tiszta szív és a tiszta lélek lakik benne.
A Szeretet egyetlen és legnagyobb erővel bíró ünnepén az a legfontosabb, hogy magunka nézzünk és érezzük a lelkünket!
Ahogy írtam, a Szeretet nem egy ünnepre nem egy vagy három napra szól!
A Szeretet örök, minden nap, minden percben, minden pillanatban jelen kell, hogy legyen az életünkben!
Ma ez egy sablon szöveg, ma ez sok embert nem érdekel, sokan csak úgy átpörgetik, hogy na egy kis irka-firka itt is a Szeretetről.
Ha egy kicsit is bárkinek a gondolatait pár percig ez a kis irka-firka elgondolkodtatta, lekötötte, adott neki egy kisebb reményt, felerősíti benne, hogy az amit olvas az úgy van és igaz, akkor ez az irka-firka elérte a célját!
A világot nem tudom megváltani, mert már megtették!
Egy ember, halandóként megélve ugyanazt amit mi megtette.
Elhagyta őt a hite megvolt a pillanat amikor ezt az Égre nézve kérdezte és mondta egyszerre.
De a kilátástalan helyzetben, az emberi rosszakaratban amit megélt csak úgy érezte, hogy elhagyta a hite.
Soha nem hagyta el!
Ő hitt akkor is amikor ezt mondta!A HIT maga a SZERETET akiben, amiben vagy nagyon sok dologban, amiben hiszel a kötődés, a tisztelet és a szeretet, hogy számodra az, vagy azok fontosak az egész életedben!
Sokszor az emberek nem nevetnek, hanem nagyon jól röhögnek amikor erről szó van, mert a szeretetből nem lehet megélni az nem pénz!
Valóban nem pénz.Nem is lehet megfizetni, a világ minden pénze egy értéktelen semmiség ahhoz ami az igazi Szeretet, még akkor is ha vannak "emberek" akik pénzben mérik.
Egyetlen ember is képes volt azzal ami vele történt, hírt vinni arról, hogy mit jelent a Szeretet ami maga a HIT!
Bárki aki nem hívő gondolkodjon azon, hogy tud-e szeretni?
A válasz nem nálam van hanem mindenkinél!
Ha tudunk látni egy fiatal férfit aki a legrosszabb percben sem dobta el a Szeretetet amikor azt érezte és hitte, hogy nincs is Szeretet akkor nézzük meg mi történt.
Az ember azt kapja amit ad, ő pedig visszakapta az összes szeretetet amit addig adott!
A legmagányosabb emberek, a legkegyetlenebb gyilkosok is mind az utolsó percben egy dologért könyörögnek.
Irgalom, vagyis megbocsájtást, szeretetet, törődést kérnek az egyedüllét az ember legnagyobb ellensége a Magány ellen!
Nincs ember aki ne tudna Szeretni csak olyan ember aki ezt szándékosan elfojtja majd az élete végén csak kitör belőle!
Tehát aki a Szeretetről negatívan beszél az HAZUDIK!
👉 Az ötödik utolsó gyertya és a képek ebben a mai, igen sivár, emberileg nagyon sötét világban teljesen erősítsék meg a SZERETET és CSALÁD erejét, egységét, hogy az EMBEREK szeressenek és legyenek képesek a CSALÁDJUK és minden EMBERTÁRSUK szeretetére mert MINDENKINEK megvan a maga fájdalma, a saját története!
Nevetés, Ölelés, Béke, Hit, Remény és Szeretet legyen minden ember szívével ezen a világon, bárhol is legyen!
👉 Rendhagyó módon számoltam az Advent heteit itt az oldalon, hogy megmutassam egy vállalkozás oldalán is lehet hangsúlyozni ünnepeket és emberi érzéseket, érzelmeket!
Csak akarni kell!
Én nem szégyellem!
Bárki aki megnézi az oldalt sok olyan képet fog találni ami mindezeket hangsúlyozza, nem véletlenül!
A képeket emberek készítették és ami nem grafikai kép azokon mind emberek vannak, vagyis MI!
👉 Többé nem fogom így számolni az Adventet itt, de ennek most helye és ideje volt!
Most a Karácsonynak van ideje és mindannak amit leírtam!
Nem tegnap, nem ma, nem holnap, hanem MINDEN NAP!
Szeretnék MINDENKINEK nagyon boldog és áldott, kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánni!🎄❤🙏
👉 Ölelés, pacsi és egy kacsintás tőlem : Horváth Norbert Xfoursite Film-Videó Stúdió / Studio ,stúdióvezető - alapító.
__________________________________________________________________________
Hello Everonye! ‼
Welcome to All in 2021 Cristhmas holiday!
👉 Advent time is end.
But fifth candle to fire on this day.
This candle color is white. Fire to for we All Souls and Hearts!
Human pure and reborn!
I wish to ALL blessed, lovely, hopeful, happines Cristhmas celebrate with all Families in the World! 🎄❤🙏
👉 This message of the Cristmas forever: LOVE in Heart everdays, every moment and every minutes in LIFE!
Never forget this MESSAGE and LOVE! 🙏❤
👉 Hugs, hand blow and leer from me to ALL Everone : Norbert Horváth Xfoursite Film-Videó Stúdió / Studio founder and leader. 😉❤🙏
- Klasszikus Karácsonyi dalokhoz egy szuper link :
- Classic Christmas music song link this check out :
https://www.youtube.com/watch?v=9DlD7-TykIU