25/03/2026
XIII. PTE Gyógyszerésztudományi Kari Bál a kameráinkon keresztül.👀🎬
Februárban a Pécsi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Kara, a Cholnoky László Gyógyszerész és Biotechnológus Szakkollégium és a HÖK közös szervezésében került megrendezésre a Gyógyszerésztudományi Kari Bál, ahol nekünk volt szerencsénk elkészíteni a esemény aftermovieját.🎥
Jelenlegi- és alumni hallgatók, oktatók és szakmai partnerek együtt szórakoztak, táncoltak és beszélgettek. Az est célja a kapcsolódás és az egyetemi hagyományok ápolása volt. 🥂
Köszönjük, hogy ilyen formában a részesei lehettünk!🤗🎬