10/05/2024
Kedves 6-os körzetben élő emberek! Én vagyok az az egyéni képviselőjelölt, akinek a felakasztott fejével nem fogtok találkozni a villanypóznákon. Először is feleslegesnek tartom ezt a pénzpocsékolást, ha valakire csak azért szavaznak, mert 125x látják az arcképét, az nem biztos, hogy a tehetségének szól, másodszor is nevetségesnek tartom, hogy felkerül egy 30 cm-es arc, aztán másnap fölé egy 45 cm-es, aztán megint fölé egy 55 cm-es, ezzel is díszitve a városképet., harmadszor, ha lenne ilyen bohóságokra pénzem, inkább jótékony célra fordítanám. Dehát legtöbb helyen így néz ki egy kampány, ez van. Aki eddig ismert, ezentúl is fog, akinek szimpatikus, amit eddig tettem, annak nem a következő 3 hétben leszek szimpatikus. Aki eddig utált, az meg akkor is fog, ha meglátja a fejemet a buszmegállóban. Kadenszky Zsolt vagyok, 1972 óta (egy pár éves kihagyással) élek Pécelen a Zsigmondi utcában, elváltam, 2 felnőtt lányommal lakunk hármasban illetve van egy óvodás korú nevelt gyermekem az új kapcsolatomból. Tehát szinte minden korosztály problémájával szembesülök nap mint nap. Kb 27 éve otós vállalkozó vagyok, párezer gyermeket fotóztam már itt Pécelen az elmúlt 2 évtizedben. Nem kell fényezem magam, nekem tényleg fontos az itt élők helyzete, nemcsak most a választások előtti időkben... merthogy én is itt élek.
Nem lesznek kampányfogásaim, nem állok neki (pont most) ezerrel meglátni, hozzászólni, pont most észrevenni, köszönteni boldog-boldogtalant, festeni, betonozni, osztogatni ezt-azt (nincs is miből), álságos bejegyzéseket tenni a facebookon. Aki akarja, visszakeresheti az elmúlt 6-8 év közösségi életemet... jótékonysági futások, gyűjtések sokgyermekes családnak (igen, némelyik cigány volt, nekik is!, rákos betegnek, covidos sokgyermekes bajbajutott családnak, állatmenhelynek, árva gyermeknek), legyél te is angyalka, szemétszedés a határban á az utcán, stb. Nem egyedül vittem véghez ezeket, többszáz ismerősöm járult hozzá az általam kitalált és véghezvitt akciókhoz. És persze messze nem kampányfogás volt, mert nem voltak választások. Nem is foglalkoztam ezzel a részével. Most mégis miért? Az elmúlt fél évben 5, azaz ÖT! különböző párt, egyesület stb keresett meg, csatlakoznék e hozzájuk a választásokon. Elmondásuk szerint jól csengő nevem van és hoznám a szavazatokat. Amikor mondtam, hogy okés, akkor tegyünk is valamit, aktivizáljuk magunkat meg segítsünk pár családon, akkor mindig kútba estek a megbeszélések. De a bogár itt maradt a fülemben... így eldöntöttem, akkor indulok egyedül. A jelenleg induló szervezetek és jelöltek között több szimpatikus van, szerintem Pécel már csak jól járhat sokukkal. Hogy én ebbe a társaságba beférek e, döntsék el Önök/Ti. Az a meglátásom, hogy az egyéni képviselőknek nagyobb az elismertsége, mint a frissen megalakult rengetegféle csapat némelyik tagjainak,. Nem ígérhetek Aldi-t, zebrát, strandot, új óvodát, kánaánt... Hülyeség is lenne. A fejlődés, ami itt kb 30 éve nincs, azon múlik majd, a választópolgárok egy olyan összetételű önkormányzati csapatot választanak e maguknak, akiknek a tagjai fontosnak tartják Pécel és a körzetük fejlődését, vagy csak megint megy tovább a marakodás és a himihumi. Én csak egy lakó vagyok közületek, aki szeretne aktívan résztvenni abban, hogy valami végre meginduljon, de ehhez csapat kell és összetartás. Elhiszem a jelenlegi vezetésnek, hogy nincs pénz szinte semmire, ezért a következő 5 év sem lesz nászmenet, de a képviselőknek kutya kötelessége kihozni a kevésből a maximumot, az nagyon kevés, hogy meg vagyunk szavazva aztán elvagyunk, mert nincsenek lehetőségeink. Amit ígérni tudok: ha lehetőségem lesz, képviselem és segítem ennek a pár utcának a lakóit, kiállok a kéréseik mellett és a lehetőségekhez képest mindent megteszek, hogy előrébb jussunk a következő években. Aki ismer és megbízik bennem, megköszönöm, ha eljuttatja ezt az üzenetet a körzetben élő ismerőseinek. Nyilván nem lehetek mindenkinek szimpatikus, épp ezért csak arra kérlek Titeket/Önöket, szavazzatok június 9-én olyan emberekre, akikkel az eddigi életük, tetteik alapján elégedettek vagytok, nem ismeretlenek, nem messziről jöttek (mert az olyan azt mond, amit akar), nemcsak az elmúlt két hétben jöttek meg közénk, ne azt nézzétek, hogy narancssárga nyakkendője van vagy kék sapkája, mert az most nem jelent semmit, az EMBER a lényeg és az eddigi cselekedetei. Hajrá Pécel, hajrá péceliek! Megérdemlünk már valami jobbat! Kadenszky Zsolt
Portré, portfólió, gyermek fotózás péceli műteremben. Esküvő, keresztelő, szalagavató, családi és isk