Andzse-foto

Andzse-foto Mit mondhatnék? Színtiszta szenvedély. Elkapni tájakat,állatokat,embereket, pillanatokat,mosolyokat -mi több- nevetéseket,pillantásokat. Lelkeket. Amíg élvezem.

Nem vagyok fotográfus. Én csak fotózom. Mert egyszerre izgalmas és megnyugtató. Eltölt lelkesedéssel, de ugyanakkor kikapcsol. Egy kicsit valós és egy kicsit mégsem. Részben én, részben valaki vagy valami más. Mindig változik, de mégis van egy egészen apró rész ami állandó. Amitől tudom, hogy az enyém. És ettől szép. Addig csinálom, amíg nem érzem gyártósoron magam és amíg valami ki nem veszik az

egészből. Mert bárhogy is nézem, igazából - nem csak, - de ez a lényeg.
___________________________________

Nagyon szívesen vállalok egyéni-, páros-, családi-, jegyes- vagy babafotózást. Ha pont ilyesmin gondolkodsz és alapvetően tetszik, amit csinálok, keress meg nyugodtan üzenetben itt facebookon vagy az [email protected] címen. Bár közel sem vagyok profi és nincs fotós végzettségem, de vezet a jóféle maximalizmus és törekszem a minőségi, igényes munkára. :)

"Bemelegítő" sorozat egy év szünet után egy cuki kétévessel, fotózást-gyakorlott szülőkkel, egy macival és sok sok nevet...
20/01/2019

"Bemelegítő" sorozat egy év szünet után egy cuki kétévessel, fotózást-gyakorlott szülőkkel, egy macival és sok sok nevetéssel.

Szabinkával együtt éltük át és túl az általános iskolát, illetve a gimit is. Sőt, ő volt az első modellem, mikor elkezdt...
17/08/2016

Szabinkával együtt éltük át és túl az általános iskolát, illetve a gimit is. Sőt, ő volt az első modellem, mikor elkezdtem a fényképezést. Igazából valószínűleg akkor is csináltam volna róla és Sanyiról egy fotósorozatot, ha meg sem kérnek, de megtették, szóval ezekért a pillanatokért most én lettem a felelős.
Még mindig tartom az elméletem, miszerint szerelmesekről nem nehéz jó képeket csinálni, - hát ha még szép ruhába is bújnak. :)

// Komplett esküvői fotózást mint ahogy eddig, ezután sem vállalok. Amik az oldalon találhatóak, azok barátok ill. rokonok esküvőjén készültek, mert megkértek rá.
Jegyesfotózásért, illetve páros képekért viszont továbbra is lehet keresni :) //

Pre-Wedding képek tegnapról ezzel a két makival, hogy elkapják itt az esküvői fotózás hangulatát. Imádkozzatok érettünk ...
11/08/2016

Pre-Wedding képek tegnapról ezzel a két makival, hogy elkapják itt az esküvői fotózás hangulatát. Imádkozzatok érettünk és a képeinkért szombaton, én már tegnap alig bírtam lenyomni az exponáló gombot a nevetéstől. Papp Szabina Sándor Tóth

Intézmény Közoktatási Wesley János
19/06/2016

Intézmény Közoktatási Wesley János

A vizsgaidőszaki túlélés közepette végül elkészültem a múlt pénteki Wesley Partys képekkel.

Jó nézelődést, aki felfedez ismerőst vagy annak a csemetéjét a képeken az jelölje be nyugodtan, hogy eljusson hozzájuk.

A vizsgaidőszaki túlélés közepette végül elkészültem a múlt pénteki Wesley Partys képekkel. Jó nézelődést, aki felfedez ...
19/06/2016

A vizsgaidőszaki túlélés közepette végül elkészültem a múlt pénteki Wesley Partys képekkel.

Jó nézelődést, aki felfedez ismerőst vagy annak a csemetéjét a képeken az jelölje be nyugodtan, hogy eljusson hozzájuk.

Ezennel életjelet adok magamról (és Beáról is :D). Elég durva ez a félévem az egyetemen, ezért nem tudtam vállalni egy i...
08/05/2016

Ezennel életjelet adok magamról (és Beáról is :D). Elég durva ez a félévem az egyetemen, ezért nem tudtam vállalni egy ideje semmilyen fotózást, de május elsején hagyományosan "lakótárs fotozó" nap van a kiskertben, szóval most Beát kínoztam kicsit. :)

/ A kertszomszéd türkiz festékestől foszladozó kis házikója a kedvenc hátterem, ha tehetném, mindenkit ott fotóznék, de akkor megunnánk :) /

Te Jó Ég, mi volt itt...Nem tudom, hogy a -3 celsiusfok volt-e rájuk ilyen hatással, (gyanítom nem csak) de itt kérem sz...
07/01/2016

Te Jó Ég, mi volt itt...
Nem tudom, hogy a -3 celsiusfok volt-e rájuk ilyen hatással, (gyanítom nem csak) de itt kérem szépen minden elme megborult. Az enyém is. Persze jó értelemben.
Bár ebből a válogatásból talán nem jön ez annyira le, mert ezek még az egészen visszafogott képek(!), de még most is könnyesre nevetem magam ha végiglapozom a teljes sorozatot.
Volt itt minden, a lenyúzott grincs szőrmétől kezdve, a padról ugráláson és "pure happiness" levélhajigáláson át a fagyási sérülésekig. A pózokért sem én vagyok a felelős, esküszöm.

Jöjjenek a gondosan eltitkolt karácsonyi ajándékok :)- Figyelem, újabb szőke hajú, kék szemű mini-szívtipró a láthatáron...
07/01/2016

Jöjjenek a gondosan eltitkolt karácsonyi ajándékok :)

- Figyelem, újabb szőke hajú, kék szemű mini-szívtipró a láthatáron. Kezdem azt hinni hogy a kamerám vonzza be őket :) -

Leviéknél október végén jártam, hogy elkészítsük ezt a sorozatot Karácsonyra. Az év végi fotózások mindig picit körülményesebbek mind beltéren (-korán sötétedik), mind kültéren (mi ez a farkasordító hideg?), de azt hiszem egészen jól megoldottuk a dolgot végül mindannyian. :)
Remélem örültek az ajándékozottak a képeknek!

Halihó, halihó!Örömmel jelentem mindenkinek, aki hozzám hasonlóan "Jaj-mindjárt-karácsony-és-semmi-normális-ajándék-nem-...
14/12/2015

Halihó, halihó!
Örömmel jelentem mindenkinek, aki hozzám hasonlóan "Jaj-mindjárt-karácsony-és-semmi-normális-ajándék-nem-jut-az-eszembe" és "A-huszadik-zokni-helyett-idén-csak-valami-mást-kéne" lázban ég, hogy itt egy lehetséges alternatíva! :)

Ajándék fotózás tőled (-, általam), valaki kedvesnek.

Ezek itt a prototípusok, kisebb változás elképzelhető a külcsínyen, de a lényeg marad.

Amit érdemes tudni:
- A retusált képek db-száma tőled és az ajándékra szánt összegtől függően változtatható.
- A kártyán direkt nincs "lejárati időpont", a fotózás akkor váltható be, amikor az ajándékozott szeretné.
- Fotózásokat még mindig legfőképpen Orosházán és Szegeden (valamint ezek közelében) vállalok. :)

Magamtól sosem jutott volna eszembe ilyesmit "gyártani", ebből is látszik mekkora bizniszvumen vagyok - semekkora -, de volt rá érdeklődő, szóval hátha közületek is tetszik valakinek az ötlet! :)

Lehet keresni üzenetben, ha valaki megihletődött!

Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek így előre is!

Emlékeztek még erre a kis szöszi hercegre 2 évvel ezelőttről? :) https://www.facebook.com/media/set/?set=a.5314614402624...
30/08/2015

Emlékeztek még erre a kis szöszi hercegre 2 évvel ezelőttről? :)
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.531461440262466.1073741835.324028911005721&type=3

Néha én sem hiszem el, mikor újra találkozom egy-egy korábban fotózott gyerkőccel, hogy milyen rövid idő alatt mekkorára képesek cseperedni. (Jó, igazából én még azt sem hittem el, hogy bizony már 2 éve fotóztam, nem tavaly.)
Alig tudtam választani a képek közül, mert olyan sok tetszett ebből a sorozatból, és olyan könnyűnek tűnt igazából elkapni is ezeket a pillanatokat - csodajó egy fotózás volt, én mondom. :)

Cím

Orosháza
5900, 5903, 5911, 5931

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Andzse-foto új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Andzse-foto számára:

Megosztás

Kategória