11/04/2026
Minden fotó, amit itt láttok, számomra kedves pillanat lenyomata. Én élem meg a találkozásokat, az örömöket, a csendes, meghitt perceket – a fotók pedig mindezt megőrzik.📸
🌿
Mariann szavai most még közelebb hozzák ezeknek a pillanatoknak a hangulatát és történetét. Az ő írása segít abban, hogy ne csak lássátok, hanem igazán át is érezzétek mindazt, amit ezek a fotók mesélnek.🍄🐾
Remélem, ti is annyira szeretitek majd ezeket a történeteket, mint én. 🥰🐾________________________________________________________
Mama - az egyik legszebb szó a magyar nyelvben. Hogy miért épp ezt a nevet kapta történetünk főszereplője? Mert rászolgált. Sérült lábbal, három kölykét hátrahagyva kért segítséget a semmi közepén az elhaladó autóktól. Úgy küzdött értük, ahogy csak egy anya tud: fájdalmat félretéve, minden erejével.
Zokni, Bátor és Mászóka - minden bizonnyal Mama lélekjelenlétének köszönhetően - ma már fittyet hánynak a veszélyre, és nevükhöz méltán bátran másznak be a legkülönbözőbb helyekre, mely kalandoknak néha egy-egy zokni is áldozatul esik. Új gazdijaikkal fennhangon mutatnak példát arról, mi fán terem a szeretet.
A három muskétás és nevelőik teljes öröméhez már csak egyetlen, ám nélkülözhetetlen misszió hiányzik. Megtalálni Mama gazdáját.
Zokni, Bátor és Mászóka így szólnak édesanyjukról: a mi anyukánk nem tökéletes - de számunkra az! Sérült lába emlékeztet arra, hogy mindannyian hordozunk sebeket. Van, aki kívül, van, aki belül. Mégis lehet teljes életet élni, szeretni, kötődni és örülni.
Mamát valószínűleg elütötték, majd magára hagyták. Ő azonban nem adta fel. Megműtötték, rehabilitáción esett át, és mindvégig igazi hősként viselkedett. Miközben más kutyák kertben szaladgáltak, ő egy ideig kennelben élt, ideiglenes gondozók szeretetében. Bár a befogadó panzióban a legönzetlenebb emberek dolgoznak, szeretetük és figyelmük megoszlik a sok kutyus között. Mi pedig azt kívánjuk, hogy a mi anyukánk osztatlan szeretetet élvezhessen. Négylábú létére imádja a kétlábúakat. Rajongása miatt úgy is hívjuk, a pusziosztó.
Tudjuk, hogy Mama leendő gazdija olvassa ezeket a sorokat.
Mi csak annyit üzenünk Neked, kedves Mama-gazdi: ha hazaviszed, olyan hűséggel és szeretettel lesz melletted, amilyet csak a legkülönlegesebb kutyák tudnak adni. Lehet, hogy sérült a lába, de a szíve és a lelke nem. Társad lesz az úton. ❤️
( Írta: Pinczés Mariann )
________________________________________________________
Mama 5-6 éves, kisebb méretű (így biztosan elfér a kanapédon és a szívedben) Amstaff keverék kislány.
Oltott, chippel ellátott, ivartalanított, szívféregre szűrt kutyus. Örökbefogadási szerződéssel, benti/kinti-benti tartással, családtagként, előkontrollal és utókövetéssel fogadható örökbe!
Ha szeretnél Mamával személyesen is megismerkedni, esetleg bármilyen kérdésed van, írj nekünk itt vagy a 06(30)2077991 számon is érdeklődhetsz!