Mohafilm A jó esküvői film olyan, mint egy időgép. Lehetővé teszi, hogy esküvődet újból és újból átéld, amikor csak akarod. Ne ess Te is ebbe a hibába! Rajtad áll.

www.mohafilm.hu

A jó esküvői film olyan, mint egy időgép. Sok pár azonban nem is tudja, hogy milyen fontos a minőségi esküvői film, amíg meg nem tapasztalják annak hiányát. Csakis a videó fogja az esküvő napjának minden pillanatát hűen visszaadni: ahogy sétálsz az oltár felé; újra hallhatod az eskük szövegét, láthatod szüleid titkokban elmorzsolt könnyeit…

A profi módon elkészített esküvői film

megőrzi az esküvőd legszebb pillanatait. Az események rendkívül gyorsan peregnek, és az esküvő forgatagában úgy érzed majd, hogy egy szempillantás alatt vége a napnak. Hónapokon keresztül (akár éveken át) tervezted a nap legapróbb részleteit, s utólag úgy érzed, mintha egy részén ott se lettél volna. Azonban még manapság is csupán egy lehetőségetek van, hogy az esküvőtök napját profi módon megörökítsétek. Egyetlen lehetőség arra, hogy minden érzést, szerelmet és nevetést megőrizzetek. Kreatív kameramunkával, a részletekre való rendkívül nagy odafigyeléssel, művészi látásmóddal és stílussal olyan filmeket készíthetünk, melyre büszke lehetsz, és garantáltan újra látni akarsz. Igen, szeretnék esküvői filmet! Van egy barátom, akinek van kamerája…

Sajnos tévhit, hogy „ilyet bárki tud csinálni”. Sokan rokont, barátot, családtagot kérnek fel az esküvő rögzítésére. Szeretnéd, hogy az egyetlen emlékül szolgáló esküvői fotókat is egy rokon készítse? Feltételezem, hogy nem. Számtalan történetet hallottunk már szerencsétlenül járt önjelölt videósokról: „pont lemerült az akkumulátor, elfogyott a szalag; pont lemaradtam, remegett a kezem”… Senki sem szeretné ezeket a kifogásokat hallani, melyek akár megkeseríthetik az emlékeket. Ráadásul a „vendég-videósunk” nem is szórakozhat önfeledten, pláne ha komolyan is gondolja a munkát. Van esküvői fotósom, ezért nem kell videó. Az esküvői fotó és a film egyenlő fontosságú, mondhatni kiegészítik egymást. Esküvői filmed nem tudod bekeretezni, vagy zsebben hordva megmutatni a barátoknak; de esküvői fotódon sem hallhatod újra esküdet, vagy láthatod, amint édesapád végigkísér a templom szőnyegén. Tényleg szükségem van esküvői filmre? Elég csupán egy fotó az oltárnál Rád váró vőlegényedről, vagy szeretnéd hallani az egymásnak mondott szavakat is? Elég egy fotó az első közös táncotokról, vagy szeretnéd hallani a zenét is, melyre táncoltatok? Az esküvői film nem csupán egyszerű videó, hanem egy családi emlék, mely generációknak fog örömet okozni. Ha így gondolkozol, akkor az esküvői film egyáltalán nem egy drága, felesleges luxuscikk… hanem egy megfizethetetlen érték. www.mohafilm.hu

KisSudi Dömötör Tomival évek óta együtt dolgozunk, sok közös sztorival a hátunk mögött. Esküvők, bulik, hosszú éjszakák,...
03/04/2026

KisSudi Dömötör Tomival évek óta együtt dolgozunk, sok közös sztorival a hátunk mögött. Esküvők, bulik, hosszú éjszakák, aki benne van ebben a világban, tudja, hogy mérhetetlen mennyiségű energiát teszünk bele abba, amit csinálunk. Mert ez nekünk nem csak munka, hanem az életünk része.
Gratulálok barátom, elkészült a második kliped is, amit nagy örömmel osztok meg veletek.
Megtiszteltetés, hogy ezt is a Mohafilm készíthette.
Sok sikert kívánok neked Tomi, határ a csillagos ég! ❤️💫
🔥 Kérésem lenne hozzátok, ha még nem tettétek meg, kérlek iratkozzatok fel a https://www.youtube.com/ csatornájára! Köszönöm, ha velem vagytok! 🫶

Operatőr és vágó: Mohafilm – Mohácsi László
Zene: KisSudi - Dömötör Tamás
Dalszöveg és rendezés: Balázs Karikó
Támogató: You and Ice, a Te fagyisod
Helyszín: Achilles Park
Helyszín: Babilon Étterem

https://www.youtube.com/watch?v=IFSbcISkCyQ

KisSudi Dömötör Tomival évek óta együtt dolgozunk, sok közös sztorival a hátunk mögött. Esküvők, bulik, hosszú éjszakák, aki benne van ebben a világban, tudj...

Az ember életében vannak találkozások, amelyek akkor még teljesen hétköznapinak tűnnek. Két ember ugyanabban a közegben ...
14/03/2026

Az ember életében vannak találkozások, amelyek akkor még teljesen hétköznapinak tűnnek. Két ember ugyanabban a közegben mozog, beszélgetnek, időt töltenek egymás közelében és közben az élet lassan elkezd valami újat formálni körülöttük. Akkor még senki nem gondolja, hogy ezekből a pillanatokból egyszer egy közös történet születik. Csak később válik világossá, hogy ami eleinte természetes együttlétnek tűnt, valójában egy sokkal mélyebb kapcsolat kezdete volt.

Emese és Antal történetében számomra valahogy ez a csendes alakulás rajzolódott ki. Két ember, akik egy ideig ugyanabban a mindennapi világban voltak jelen, majd az élet egyszer csak máshogyan kezdte őket egymás felé rendezni. Nem egyik pillanatról a másikra, nem hirtelen, hanem úgy, ahogyan az igazán fontos dolgok az életben általában alakulnak, lassan és szinte észrevétlenül.

Sokszor úgy gondolunk az esküvőre, mint egy nagy döntés pillanatára. Pedig szerintem a valódi döntések már jóval korábban megszületnek. A hétköznapokban, sok apró helyzetben, amikor az ember újra és újra ugyanahhoz a személyhez tér vissza és egyszer csak természetessé válik, hogy az út már nem két irányba halad tovább.

Szerintem egy esküvő ilyenkor inkább egy megállás az időben, egy pillanat, amikor két ember igent mond arra az életre, amely addigra már természetesen közössé formálta őket és a házasság ennek az összhangnak a megerősítése.
Emese és Árpi napján ez a fajta nyugodt természetesség volt érezhető, nem a nagy gesztusok miatt marad emlékezetes, hanem azért az egyszerű és őszinte hangulatért, ami végigkísérte az egész napot.

Köszönöm, hogy a Mohafilmre bíztátok ezt a napot. Ez a film számotokra mindig egy kis időutazás lesz majd, amihez bármikor visszatérhettek, ha újra át szeretnétek élni az esküvőtök pillanatait. Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

Videó: Mohafilm
CM: Buga László ceremóniamester
Fotó: Tukszár György - TuxArt
Helyszín: Panoráma Birtok

Az ember életében vannak találkozások, amelyek akkor még teljesen hétköznapinak tűnnek. Két ember ugyanabban a közegben mozog, beszélgetnek, időt töltenek eg...

Az ember néha csak utólag érti meg, hogy bizonyos találkozások nem egyszerű események az életében, hanem fordulópontok, ...
19/02/2026

Az ember néha csak utólag érti meg, hogy bizonyos találkozások nem egyszerű események az életében, hanem fordulópontok, amelyek átírják a belső térképet, még mielőtt tudatosulna benne, hogy új irányba indult.

Andrea és József történetében szerintem az igazi fordulópont nem a kimondott igen volt, hanem az, ahogyan közben, amíg eljutottak az esküvő napjáig, szépen, folyamatosan formálódtak és egyre tisztábban látták, hogy egymás mellett van a helyük.
Az univerzumot sokan misztikus erőként emlegetik, pedig szerintem inkább egy türelmes rend, amely nem siettet és nem kényszerít, hanem hagyja, hogy az ember végigjárja a saját útját, amíg meg nem érkezik oda, ahol már nem keres tovább.
Amikor két külön történet elég tapasztalatot hordoz, egyszerűen összeérnek, nem drámai fordulattal, hanem csendesen és végérvényesen.

Andi és Jocó házassága számomra nem romantikus tetőpont, hanem a belső tisztaság kiteljesülése. Annak a pillanata, amikor az ember már nem bizonyítani akar, hanem nyugodtan kimondani azt, amit régóta tud. Tudatos, lelki egymásba fonódás, amelyben valahol mindketten megmaradnak annak, akik, mégis közös irányba fordulnak.

Köszönöm, hogy a Mohafilmre bíztátok ezt a napot. Élmény volt végigkísérni benneteket és örülök, hogy a történetetek egy darabja most már az én munkámon keresztül él tovább. Remélem, ez a film valódi időgépként működik majd, amelyhez bármikor visszanyúlhattok. Nagyon sok boldogságot kívánok nektek az előttetek álló közös úton.

Videó: Mohafilm
Fotó: Moór Dávid Esküvői Fényképész
Vőfély: Gyuri Csonka - Modern Vőfélyek
Helyszín: Orchidea Hotel Lipót

Az ember néha csak utólag érti meg, hogy bizonyos találkozások nem egyszerű események az életében, hanem fordulópontok, amelyek átírják a belső térképet, még...

Vannak kapcsolatok, amelyek nem magyarázhatók meg logikával. Nem azért, mert misztikusak, hanem mert túl sok minden állt...
01/02/2026

Vannak kapcsolatok, amelyek nem magyarázhatók meg logikával. Nem azért, mert misztikusak, hanem mert túl sok minden állt össze ahhoz, hogy véletlen legyen. Találkozások, elcsúszott időzítések, kerülőutak, amelyekről csak utólag derül ki, hogy pontosan oda vittek, ahová kellett.

Dzsenifer és Róbert házassága számomra ilyen történet. Olyan, mintha az élet hosszú ideig rendezgette volna a részleteket, mielőtt egymás mellé állította őket. Nem sietve, hanem megvárta, amíg mindketten készen állnak arra, hogy ne csak találkozzanak, hanem valóban felismerjék egymást.

Sokan hisznek abban, hogy az univerzum nem tolja az embert előre, csak finoman terel. Nem kényszerít, csak jelez, és amikor két ember képes ezeket a jeleket meghallani, akkor nem sodródnak tovább, hanem révbe érnek. Dzseni és Robi kapcsolata ebből az együttes célba érésből született, nem sietve, nem hirtelen kapkodva, hanem mélyen és biztosan.

Szóval az esküvőjük nem a kezdet volt, hanem egy szuperül időzített összehangolódás, amikor minden, ami addig külön mozgott, egy ritmusra váltott. Mintha a világ egy pillanatra lelassult volna, hogy legyen idejük kimondani, hogy IGEN, most van itt az ideje. Persze nem azért, mert most aztán minden elkészült, hanem mert éppen akkor minden a helyére került ahhoz, hogy innentől egy egységként rezegjenek tovább.

Szerintem egyértelmű mindenki számára, hogy a házasság egyáltalán nem ígéret arra, hogy innentől mindig könnyű lesz. Sőt, sokkal inkább bizalom abban, hogy amit együtt élnek meg, annak oka van. Hogy a találkozásuk nem csak véletlen műve, a folytatásuk nem esetleges és az út, amin haladnak, már nem magányos.

Köszönöm, hogy a Mohafilm részese lehetett ennek az egymásra hangolódásnak és hogy megörökíthettem az életetek történetének ezt a különleges pontját. Kívánom, hogy ez a belső iránytű, ami egymás felé vezette benneteket, a jövőben is pontosan mutassa az utat.

Videó: Mohafilm
Fotó: Erdélyi Ákos Fotográfus, EÁ-fotó
Zene: Marcali Zoltán zenész
Vőfély: Zsolt Zsebedics
Helyszín: Panoráma Birtok

Vannak kapcsolatok, amelyek nem magyarázhatók meg logikával. Nem azért, mert misztikusak, hanem mert túl sok minden állt össze ahhoz, hogy véletlen legyen. T...

A házasság szerintem nem ígéret a jövőre, hanem döntés a jelenben. Az, hogy két ember újra és újra egymást választja akk...
31/01/2026

A házasság szerintem nem ígéret a jövőre, hanem döntés a jelenben. Az, hogy két ember újra és újra egymást választja akkor is, amikor épp nincs ünnep, nincs zene, nincs könnyű nap. Amikor a másik nem jobb, nem szebb, nem erősebb… csak egyszerűen velem van és ez elég.

Sokan mondják, hogy az univerzum nem véletlenül sodor embereket egymás mellé. Hogy amikor két ember igazán találkozik, az nem egyetlen pillanat műve, hanem rengeteg apró döntés, kerülőút és pontos időzítés eredménye. Anna és Roland történetében ez a fajta egymásra találás nagyon is érezhető. Mintha minden, ami addig történt, pontosan ide, ehhez a naphoz vezetett volna.

Az esküvőjük nem egy új irány kezdete, hanem egy pont, ahol megálltak, egymásra néztek, és kimondták, hogy: IGEN, ebben a közös irányban szeretnék veled továbbmenni. Nem azért, mert kevesebb a kérdés, hanem mert együtt megvannak a válaszok.

Anna és Roland kapcsolatában ott van a figyelem és az a fajta biztos egymásra hangoltság, ami nem kér bizonyítást. Amikor nem kell sietve magyarázni, nem kell senkinek megfelelni, csak egyszerűen jelen lenni. Talán ez az a pillanat, amikor az ember érzi, hogy jó helyen van. Nem feltétlenül azért, mert minden tökéletes, hanem mert minden a helyére került.

Ez az esküvő nem változtatott az eddigi életükön, hanem inkább megerősítette azt, ami már régóta igaz volt. Hogy az univerzum néha tényleg jól dolgozik. Hogy képes embereket úgy összekötni, hogy abból közös élet, közös döntések és közös jövő születhessen.

Köszönöm, hogy a Mohafilm kaphatta ezt a megtisztelő feladatot és hogy megörökíthettem a közös történetetek egyik, ha nem a legfontosabb mérföldkövét. Kívánom, hogy ez az egymásra találás, amit most ünnepeltetek, újra és újra visszataláljon hozzátok az élet minden napján.

Videó: Mohafilm
Fotó: Anna Bencsik photography
Zene: Tamás Dömötör
Modern Vőfélyek: János Baracskai
Dekor: DecoRosa
Helyszín: Aranyhal Étterem

A házasság szerintem nem ígéret a jövőre, hanem döntés a jelenben. Az, hogy két ember újra és újra egymást választja akkor is, amikor épp nincs ünnep, nincs ...

Karácsony van, ilyenkor én is megállok egy pillanatra. Az idei év sok esküvőt, sok történetet és rengeteg emléket hozott...
24/12/2025

Karácsony van, ilyenkor én is megállok egy pillanatra.
Az idei év sok esküvőt, sok történetet és rengeteg emléket hozott, amiket megtiszteltetés volt rögzíteni.
Köszönöm minden párnak a bizalmat, akik a Mohafilmet választották.
Akiknek az esküvői filmje még készül, kérem a türelmüket, az ünnepek után jelentkezem és folytatom a munkát.
Mindenkinek jó egészséget, nyugodt ünnepeket és békés, boldog karácsonyt kívánok. ☺️🎄
Üdv.: Laci - Mohafilm

Kata és MartinA házasság nem lezárás, hanem átállítás.Mint amikor a DJ lehúzza az egyik potit és helyette feltolja a más...
20/12/2025

Kata és Martin
A házasság nem lezárás, hanem átállítás.
Mint amikor a DJ lehúzza az egyik potit és helyette feltolja a másikat. Az addigi élet halkul, a közös élet szól tovább.
Onnantól nem az a kérdés, hogy „mit szeretnék”, hanem az, hogy hogyan lehet ezt ketten tovább vinni. Nem nagy elhatározások szintjén, hanem a mindennapokban.

A házasságban az a különös, hogy nem hoz látványos változást egyik pillanatról a másikra. Ugyanaz az ember áll ott, ugyanazokkal a szokásokkal, ugyanazzal a humorral, ugyanazzal a fáradtsággal. Csak épp már nem magáért van ott, hanem egy közös élet részeként.

Kata és Martin esküvőjén ez volt érezhető.
Nem az volt a hangsúlyos, hogy ezen a napon történik valami különleges, hanem az, hogy egy régóta működő kapcsolat vált láthatóvá. Nem készültek más szerepre, nem akarták magukat átírni. Ugyanazok maradtak, akik addig voltak…ugyanúgy együtt.

A házasság attól válik súlyossá, hogy folyamattá teszi a kapcsolatot.
Nem pillanatokat gyűjt, hanem időt. Nem csúcspontokat keres, hanem azt, hogy lehessen egymás mellett haladni akkor is, amikor nincs különösebb történés, csak napok egymás után.
Kata és Martin kapcsolata ebben erős.

Abban, ahogyan természetes számukra az együttlét. Nem magyarázzák, nem hangsúlyozzák, nem teszik ki kirakatba. Egyszerűen benne vannak és ez látszik. A közös életük nem itt kezdődött, itt csak megerősítést kapott.

Köszönöm, hogy a Mohafilm kaphatta a feladatot, hogy életetek egyik legfontosabb napját filmre írhatta. Legyen az életetek tele olyan nagy dolgokkal, amiket csak kamionméretben lehet mérni.

Videó: Mohafilm
Vőfély: Modern Vőfélyek - Balázs Karikó
Zene: Tamás Dömötör
Fotó: Domnanics Ákos
Szertartásvezető: Caldarusa szertartásvezetés - Horváth Petra
Dekoráció: HD Esküvődekor
Helyszín: Halász vendéglő

Kata és MartinA házasság nem lezárás, hanem átállítás.Mint amikor a DJ lehúzza az egyik potit és helyette feltolja a másikat. Az addigi élet halkul, a közös ...

Vannak hősök, akiket köpenyben rajzolnak meg és vannak, akiket elegáns ruhában, gyűrűvel a kezükön. Nekem ezen a napon n...
09/12/2025

Vannak hősök, akiket köpenyben rajzolnak meg és vannak, akiket elegáns ruhában, gyűrűvel a kezükön. Nekem ezen a napon nem Superman és Wonder Woman jutott eszembe, hanem Réka és Olivér. Ők azok, akik elég bátrak voltak ahhoz, hogy kimondják: "innentől kezdve nem te meg én van, hanem Mi". Hogy a következő évtizedeket is közösen írják tovább.

A házasság szerintem nem az a nap, amikor minden tökéletesnek akar látszani. Nem a díszítés, nem a ruhák, nem a tortavágás a lényege, még akkor sem, ha ezek mind szépek és fontosak. A házasság sokkal inkább az a döntés, amikor két ember tudja, hogy lesznek fáradt reggelek, viták, kompromisszumok és mégis azt mondják, hogy mindez nem számít, hanem pont így, egymással szeretnék végigcsinálni. Mert együtt a nehezebbnek is van értelme és a csendnek is van helye.

Réka és Olivér pont ilyen páros. Egyszerűen látszik rajtuk, ahogy egymásra néznek, ahogy fél mozdulatból tudják, a másiknak mire van szüksége. Ahogy a nap sűrűjében is jut egy apró érintés, egy összenézés, egy gyors puszi. Van köztük egy sajátos ritmus, amit egyáltalán nem kell magyarázni.

Számomra ez az egész nap nem csak egy esküvő volt, hanem egy történet újabb fejezete. Ebben a rokonságban negyedszer is megtisztelt az élet azzal, hogy ott lehettem a kimondott igenek pillanatában. Negyedszer állhattam a kamera mögött, miközben ismerős arcok mosolyogtak vissza. Ez több mint munka. Ez bizalom. Most épp Réka és Olivér története került a középpontba.

Szóval szerintem a házasság a valódi bátorság. Nem világot megmenteni, nem felhőkarcoló tetejéről leugrani. Hanem azt mondani: “Tudom, hogy nem leszel tökéletes, ahogy én sem leszek az, és mégis örökké veled akarok élni”. Réka és Olivér ezen a napon nem szuperhősnek öltöztek, ők tényleg azok voltak. Mert volt bátorságuk választani, dönteni és összekapcsolni az életüket.

Köszönöm a bizalmatokat, és köszönöm, hogy a Mohafilm készíthette a ti esküvői filmeteket is. Kívánom, hogy legyetek boldogok egymás mellett, amíg csak éltek.

Esküvői Videó Film: Mohafilm
Fotó: Bártfay Dávid Fotográfus
Vőfély: Gergely Csics
Zene: Marcali Zoltán zenész
Helyszín: Dombi és Fiai Fogadó

Vannak hősök, akiket köpenyben rajzolnak meg és vannak, akiket elegáns ruhában, gyűrűvel a kezükön. Nekem ezen a napon nem Superman és Wonder Woman jutott es...

Most lehet, hogy furcsa lesz ezt tőlem olvasni, de szerintem a házasság nem egy ünnep. Nem egy esemény. És főleg nem a n...
29/11/2025

Most lehet, hogy furcsa lesz ezt tőlem olvasni, de szerintem a házasság nem egy ünnep. Nem egy esemény. És főleg nem a nap, amikor kiöltözünk, fotózunk, tortát vágunk és táncolunk.
Elmondom én, hogyan is gondolom.

A házasság az, amikor két ember pontosan tudja, hogy a másik nem lesz tökéletes és mégis mellette akar maradni. Na de nem azért, mert könnyű lesz, hanem mert együtt még a nehéz is értelmesebb, és a csend is otthonosabb.

Kitti és Attila pontosan egy ilyen páros, akik ezt nem hangoztatják, egyszerűen megélik. Ahogy kapcsolódnak egymáshoz, abban van valami különösen őszinte. Nem látványos, nem kiszámított, csak működik. Nemcsak ismerik a másik reakcióit, hanem érzik a ritmust, ami köztük van. Nem keresnek szavakat, mégis pontosan tudják, hol a másik határa, hol a helye, hol a nyugalma.

A kapcsolatuk olyan, mint egy jól bejáratott közös nyelv.
Van benne könnyedség, mozgás, finom humor és egyfajta belső bizalom, ami nem tanulható.

Velük lenni olyan érzés, mint egy hosszú, nyugodt beszélgetés.
Nem kell túlmagyarázni semmit, minden a helyén van.
Ők azok, akik a háttérben is ugyanazok, mint elöl.
Nincs szerep, nincs másik arc, csapatban élnek.

És ez a csapatműködés nem csak a nagy dolgokban látszik.
Ott van a reggeli szendvicsben is.
Amit Kitti saját kezűleg csinált nekünk a kreatív forgatásra.
Nem kértük, nem vártuk, mégis szeretettel kaptuk.
És baromi finom volt. De ennél is fontosabb volt a figyelem, gondoskodás, szeretet. Ugyanez a figyelem viszi előre a kapcsolatukat is.

A Halászbástya látványos háttér volt, de amit ők ketten hoztak, az volt az igazi tartalom.
Két ember, akik nem tökéletesek, de egymásnak valók és ez az, amit jó látni. Amihez jó közel kerülni és amiben még jobb hinni.

Szerintem valahol ez a házasság lényege. Nem az, amit mások látnak. Hanem az, amit csak ők értenek egymásból. Ami nem látszik kívülről, de belül mindent mozgat.

Köszönöm, hogy részese lehettem ennek a fantasztikus napnak,
és hogy a Mohafilmet kértétek fel az esküvői filmetek elkészítésére.
Kívánok nektek egymás mellett örökké tartó boldogságot.

Videó: Mohafilm
Fotó: Somornai Tamás | Photography
Vőfély: Modern Vőfélyek – Gyuri Csonka
Zene: Tamás Dömötör (Sudi)
Helyszín: Kulturális és Szolgáltató Központ Fertőd

Most lehet, hogy furcsa lesz ezt tőlem olvasni, de szerintem a házasság nem egy ünnep. Nem egy esemény. És főleg nem a nap, amikor kiöltözünk, fotózunk, tort...

Azt hiszem, van valami egészen sajátos nyugalom abban, amikor egy esküvő nem akar másnak látszani, csak annak, ami. Két ...
23/11/2025

Azt hiszem, van valami egészen sajátos nyugalom abban, amikor egy esküvő nem akar másnak látszani, csak annak, ami. Két ember történetének hiteles folytatása. Kriszti és Isti napja pont ilyen volt. Minden apró részlete róluk szólt. A dekoráció száz százalékban egyedi volt, kerékpáros témára épült, de nem a látvány volt a lényeg, hanem az hogy mindenben ott volt a közös életük stílusa, humora és természetessége.

Ők ketten nem próbálták túlmagyarázni mennyire fontosak egymásnak. Inkább hagyták, hogy ez egyszerűen érezhető legyen. A kapcsolatuk alapja a szerelem volt. Nem a látványos gesztusok fajtája, hanem az a fajta mély és biztos érzés, ami idővel bizalommá, ritmussá és egymás iránti figyelemmé érett. Ott volt minden tekintetükben, minden apró gesztusban.

Ez a nap nem egy új történet kezdete volt. Sokkal inkább megerősítése annak, ami már régóta él. Mert Kriszti és Isti nemcsak egymás mellett élnek, hanem egy közös világot tartanak mozgásban nap mint nap. Ennek a világnak pedig van egy középpontja is. Dorka. Nem mellékszereplő volt ezen a napon, hanem jelenlétével új értelmet adott mindennek.

Volt valami egészen különleges abban ahogyan ez a nap összeállt. Mert nem csak egy esküvő volt. Nem csak egy buli. Hanem életük legnagyobb ünnepe. Egy olyan nap, amit nem lehet megismételni.
Család, barátok, rokonok. Nem csak meghívottak voltak. Hanem részesei egy történetnek, amit jó érzés lesz elmesélni újra és újra. Hogy ott voltunk. Hogy együtt voltunk. Hogy részesei lehettünk annak, amikor Kriszti és Isti kimondták az igent. Amikor Dorka körül mindenki mosolygott. Amikor egy teremben ennyi szeretet volt egyszerre jelen.

És ez a szeretet mozgatta az egészet. Az ő jelenlétük. Az örömük. A nevetésük. Mindenki hozott magával valamit, amit hozzáadott ehhez a naphoz. Egy ölelést. Egy táncot. Egy őszinte gratulációt. És ettől lett az egész nemcsak jó, hanem felejthetetlen.

Ez nem egy sima buli volt. Ez egy olyan este lett, amit évek múlva is emlegetni fognak. Mert ennyire egyben volt minden. Mert ennyire valódi volt minden és mert ennyire megérdemelt volt az ünnep.
Köszönöm, hogy a részese lehettem, hogy a Mohafilm örökíthette meg életetek egyik legfontosabb részletét. Kívánok nektek egymás mellett örökké tartó boldogságot.

Videó: Mohafilm
Fotó: Moór Dávid Esküvői Fényképész
Dj és CM: Dj Rnő
Helyszín: Babilon Étterem

Azt hiszem, van valami egészen sajátos nyugalom abban, amikor egy esküvő nem akar másnak látszani, csak annak, ami. Két ember történetének hiteles folytatása...

Szerintem a házasság az egyik legnagyobb bátorság.Mert kimondani, hogy „mostantól együtt”, nem könnyű.Ehhez hinni kell.H...
02/11/2025

Szerintem a házasság az egyik legnagyobb bátorság.
Mert kimondani, hogy „mostantól együtt”, nem könnyű.
Ehhez hinni kell.
Hinni abban, hogy amit ketten építenek, az kibírja az időt, a változást, a mindennapokat.

Zsófi és Edvin pontosan ezt tették.
Nem ígéreteket tettek, hanem döntést.
Nem a tökéletességet keresték, hanem a bizonyosságot, azt az érzést, hogy mellette minden kicsit nyugodtabb, tisztább, igazabb.
Úgy hiszem, ők azok, akik szavak nélkül is értik egymást.
Akik tudják, hogy a szeretet nem zajos, hanem állandó.
Nem dísz, nem szerep, hanem jelenlét.

Szerintem a házasság nem a könnyű napokról szól.
Hanem arról, hogy két ember újra és újra egymás mellett dönt.
Nem megszokásból, hanem szeretetből.
Ez a hit az, ami tart.
Ez az, ami bátorságot ad.
Ez az, ami miatt egyetlen pillanatból egy egész közös élet kezdődik.
A szerelem köztük nem színpadi, hanem mély.
Csendes, figyelmes, valódi.
Olyan, amiből otthon lesz…nem hely, hanem ember.

És talán ezért szép az ő történetük.
Mert nem a látvány, hanem a lényeg marad meg: hogy két ember egymás mellett döntött és komolyan gondolta.

Hálás vagyok, hogy ott lehettem veletek és hogy a Mohafilm filmre írhatta életetek egyik legszebb fejezetét. Kívánom, hogy amit ezen a napon éreztetek, az tartson ki egy életen át.

Videó: Mohafilm
Fotó: vargapeter.art
Dj és CM: Hamerli Tibor Ceremóniamester
Helyszín: Tópart Hotel & Étterem

Szerintem a házasság az egyik legnagyobb bátorság.Mert kimondani, hogy „mostantól együtt”, nem könnyű.Ehhez hinni kell.Hinni abban, hogy amit ketten építenek...

Cím

Nagyszentjános
9072

Telefonszám

+36703102709

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Mohafilm új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás

Kategória