29/05/2026
Az alábbi linken tudjátok megtekinteni a Tények+: Magas nők találkozóját, amit magas nőként szívvel és lélekkel én fotóztam.
És végül én is felszólaltam. 😆🫣
Miért jó vagy rossz magasnak lenni? Még annyit hozzátennék, hogy fotósként kiváltképp jó magasnak lenni, mert tudok felülről különösebb erőfeszítés nélkül képeket készíteni. 😆📸
És továbbá ezért:
Magas nőként is van élet. De még milyen! Bár nincs könnyű dolga azoknak a hölgyeknek, akik átlag feletti magassággal születtek, van egy közösség, A Magas Nők Titkos Klubja, ahol ennek a különleges képességnek - ahogyan ők hívják - csakis előnye van. Most minket is beengedtek e...