17/02/2019
Köszönöm barátoknak, rokonoknak, kollégáknak, zenészeknek, fotóstársaknak és mindenkinek, akik hozzászólásaikkal, megosztásaikkal, különösen a megnyitón való részvételükkel támogatták munkámat. Jelenlétük emlékezetessé t***e az estét és nagy erőt ad a továbbiakhoz.
Külön köszönöm Balázs István barátomnak a közreműködést és a feledhetetlen megnyitó beszédet, valamint Chris Boes és párja Ili Gajdos képeit a megnyitóról, nem különben Misi László videó munkáját.