07/02/2026
Jócskán benne vagyunk már az új évben, talán nem is most kellene karácsonyi 🎄 képeket posztolni... :D hanem már valami tavaszit... de én nem akarom siettetni az időt ;) Majd annak is eljön az ideje..
Szóval jöjjön pár karácsonyi családi portrékép ;) a tőlem megszokott klasszikus (kamerába nézős) stílusban ;)
Dorina Opauszkiné Dósai Tibor Opauszki