25/10/2025
Egy korszak most lezárul – de a legcsodálatosabb kaland még csak most kezdődik. Hamarosan anyuka leszek, ezért most átmenetileg elbúcsúzom tőletek, hogy minden figyelmemet a kisbabámra fordíthassam. Lehet, hogy egy ideig nem posztolok, és az üzenetekre sem tudok azonnal válaszolni, de a szívem tele van hálával minden támogatásért, amit kaptam tőletek. Addig is: sok mosolyt és szeretetet mindenkinek – nemsokára újra találkozunk! 💕👶
Fotó: Regéczy Andrea
Smink: Horváth-Vályi Mercédesz
Haj: Tercsi Hajnalka