Marianna Balazs Photography

Marianna Balazs Photography Lifestyle gyerek és családi fotózás - amire igazán emlékezni akarsz.

Mindezt te nem látod. Hamarabb elillan, mintsem észrevehetnéd, hiszen másra figyelsz. Nem látod magad.De egy fotó képes ...
23/03/2026

Mindezt te nem látod.

Hamarabb elillan, mintsem észrevehetnéd, hiszen másra figyelsz.

Nem látod magad.

De egy fotó képes arra, hogy tükörként mutassa, milyenek vagytok, minden apró, hétköznapi rezdülésetekkel együtt.

Tükör. Ajándék.

🌷🌿 ANYÁK NAPJA 2026 🌿🌷

Ha régóta gondolkodsz rajta, hogy “majd egyszer” — itt a jeled: EZ AZ az egyszer.

A helyek limitáltak, mert szeretném, ha mindenkire jutna figyelem és tér, szóval ha kicsit is érzed, hogy ez neked szól:

💌 https://www.mariannabalazs.com/contact/

vagy DM itt 💛

Ott tali, ölelés✨

🌸 ANYÁK NAPJA 2026 🌸Most játsszuk azt, hogy megmutatom Neked, mennyire értékes vagy. Pont így.Pont most.Ha rólad is mélt...
20/03/2026

🌸 ANYÁK NAPJA 2026 🌸

Most játsszuk azt, hogy megmutatom Neked, mennyire értékes vagy.
Pont így.
Pont most.

Ha rólad is méltatlanul kevés kép készül anyaként (vagy a saját édesanyáddal), és mindaz, amiről itt mesélek, benned is rezonál: akkor alig várom, hogy találkozzunk!

Mint minden anyák napján, most is limitált, nagyon kedvezményes ajánlat készült nektek, mert szeretném, ha minél többetekhez eljutna ez a lehetőség, és láthatóak lennétek a saját életetekben. 💛

🌼 Jelentkezés és további információk:

💛 https://www.mariannabalazs.com/contact/

💛 vagy küldj egy virágot nekem kommentben, én pedig küldöm DM-ben a részleteket 🌸🌺🌷🌻🌼

❄️ Hó van.❄️ Szánkó van.❄️ Fenyves van.Legyen fotó is.😉 Nos… úgy tűnik, az időjárás kicsit késve kapta meg a memót, hogy...
06/01/2026

❄️ Hó van.
❄️ Szánkó van.
❄️ Fenyves van.

Legyen fotó is.😉

Nos… úgy tűnik, az időjárás kicsit késve kapta meg a memót, hogy mikor van karácsony… illett volna akkor (is) havazni. 😄 ❄️
Na de ha már így alakult, én örülök neki!

Őszintén? Naaagyon szeretnék játszani és alkotni a hóban, úgyhogy gyertek, hogy tudjak! 😄

Mert ki tudja, mikor lesz megint ilyen gyönyörű a téli táj?

Ismertek, nem szoktam gyakran mini fotózásokat hozni, most viszont muszáj végeznünk, mielőtt a te orrod kipirosodik, az én kezem meg ráfagy a gépre 😅 (mellesleg így teljesen kisgyerek- és apukakompatibilis is ez a verzió. 😉)

Szóval továbbra sincs pózolás meg “idenézzmosolyogj”, csak kimegyünk sétálni a fenyvesbe, vagy szánkózunk egyet, de akár otthon a kertben is építhettek hóembert.

Mert szerintem, ha az élet citromot ad és abból limonádét csinálsz, akkor a januári havazásból meg téli fotósorozatot.
Nem? 😉

Gyerteeeek!

Ott tali! ✨

(nem marketingszöveg, de tény, hogy el fog olvadni, így ez az ajánlat csak ezen a héten él 😘)

Azt hiszem idén sem nyerem meg a rendszeres posztolásért járó díjat… :) Most viszont hozom Vencel baba újszülött képeit....
20/10/2025

Azt hiszem idén sem nyerem meg a rendszeres posztolásért járó díjat… :)

Most viszont hozom Vencel baba újszülött képeit. Nekem még így, hónapok távlatából is mosolyt csal az arcomra, ha arra gondolok, milyen jó volt velük tölteni ezt a reggelt, az otthonukban.

És hát a képek mellé, ahogy általában szoktam, hoztam néhány gondolatot is. 😘
(Buckle up, hosszú lett :))

✨✨✨Vannak szokásaitok? ✨✨✨

(hogyne lennének… köszönjük Marijanka az okos kérdést :))

De várj, van tovább.

Vannak olyan szokásaitok, apró gesztusok, amiktől úgy érzed, ti TI vagytok?

Kezdem én:

🍕 Vasárnap este legtöbbször pizzát sütök és a nappaliban, a kisasztal körül a földön ülve esszük meg, miközben Jóbarátokat nézünk.

Ennél jobb módot egyelőre nem találtam még a hétvége elengedésére.

Amikor végignézek a gyerekek arcán, a kunyizó kutyán, olyan hálás vagyok - mindenért, ami itt van. Mert MINDEN. ITT. VAN.

Olyan jó volna, ha minderről képem is lenne. Hogy amikor majd kirepülnek, belesírhassak a rozémba és segítsen felidézni az életünket.
Sokat jelentene nekik is felnőttként, ebben biztos vagyok, mert imádják-várják ezeket az alkalmakat.

🚕 A másik, egy nem annyira egyedi, de annál inkább jellemző szokás: bár lenne képem arról, ahogyan reggelente elviszem a gyerekeket suliba.
Ahogyan megölelem őket még jó szorosan, mielőtt hosszú órákra, a nap nagyobb részére elválok tőlük.

Minden egyes nap, évek óta tartó rutin. De nem lesz ez sem így örökre, és ha belegondolok, hogy nincs erről kézzelfogható emlékünk, akkor szomorú leszek. Mert megint láthatatlannak érzem az egyébként minden pillanatot átható anyaságomat. Ez pedig nem fair, sem velük, sem magammal szemben. Megérdemlik, hogy ott legyek nekik.

Te jössz: gondold csak végig: mi az a szokás, rutin, amitől ti igazán TI vagytok? Amire úgy igazán emlékezni akarsz?

Én meg azt kérdezem: és van róla képed is?🫣

Ha szeretnél… tudod: itt megtalálsz. 🤗
Alig várom, hogy találkozzunk! 💛

M.

TIME FLIES LOVE GROWS 💫                     Elképesztően hálás vagyok, hogy a legkedvesebb, legszeretettelibb családokka...
31/05/2025

TIME FLIES LOVE GROWS 💫 Elképesztően hálás vagyok, hogy a legkedvesebb, legszeretettelibb családokkal kapcsolódhatok.☀️

Róluk például nehezen tudnék bármit írni anélkül, hogy azt hinnétek, fizetett hirdetést olvastok.🥹

Szövetség.

Ez a szó jön, ha rájuk nézek, és azt hiszem (remélem) ez látszik a képeken is.

Ilyen üzeneteket kapni meg…

“☺️🥰🥰 tényleg annyira tökéletesen elkaptad a legszebb pillanatokat, és így kívülről nézve még jobban tudatosul bennem hogy mennyire szerencsés vagyok ☺️ ezek a képek erre is jók, ha nehezebb napok vannak ..☺️”

Köszönöm, szívből.
Ezért érdemes. 💛

🌺 Hirtelen felindulásból elkövetett PIPACSOS- VADVIRÁGOS FOTÓZÁST valaki most csütörtökön, május 15-én? 😍Életemben nem j...
13/05/2025

🌺 Hirtelen felindulásból elkövetett PIPACSOS- VADVIRÁGOS FOTÓZÁST valaki most csütörtökön, május 15-én? 😍

Életemben nem jártam még ennyi pipacs között, tengernyi virág, térdmagasságban! 🌺😍

Aki követ, tudja, hogy nem szoktam ilyen mini fotózásokat szervezni, de egy évben egyszer, és elég rövid időre van ilyen szépség a természetben, így most bedobom, hátha valaki épp erre várt! 🌸🌿🌼

Az évben nagyon valószínű, hogy ez az egy ilyen mini fotózás lesz, és elég limitált ez is: csupán KETTŐ családot tudok fogadni.

Az időpont: MÁJUS 15. csütörtök

18:20 - 18:50
19:00 - 19:30

A részletes ajánlatot küldöm emailben, csak jelezd kommentben vagy Messenger üzenetben, hogy kéred. 😉

ölelés!

Mit mondanál? Ha visszamehetnél az időben, mit mondanál neki? Az anyának, aki most született. Aki még mindenben bizonyta...
28/04/2025

Mit mondanál?

Ha visszamehetnél az időben, mit mondanál neki?

Az anyának, aki most született.

Aki még mindenben bizonytalan, csak azt tudja, hogy jól akarja csinálni.
Aki annyi tanácsot, történetet kap, hogy a saját belső hangját már alig hallja.

Én elmondanám neki, hogy ölelje, puszilja, simogassa, tartsa ölben, hordozza, táplálja azt a picit akkor és addig, amíg csak szeretné. Hogy az idő tényleg egy tolvaj, aki csak lopja, lopja a napokat - el tőle, el a gyermektől, el a közös időből.

Elmondanám, hogy készítsen több képet a hétköznapi, sokszor végtelennek tűnő történésekről, mert MOST még lehet.

Hogy az a helyzet a korszakokkal, hogy különösebb bejelentés nélkül egyszer csak: elmúlnak.
(A fogzós-szeparációs szorongós-nemalvós-végtelen éjjelek is.)

Elmondanám, hogy ezek a meghitt, összebújva töltött percek, órák, az anyatej illata a babája bőrén, a békés szuszogása, ahogy álomba merül - ezek meg vannak számlálva. Akkor is, ha éppen nehéz, nyűg, belefáradt már, szeretné visszakapni a testét.
Mert ilyen is van, és ez is oké.

Elmondanám, hogy szabad érezni, nem csak a jót; de a nehezet is. Ettől nem rossz anya lesz, hanem igazi.

Emberi. Őszinte.

Te mit mondanál?

🌿🌿🌿
Ha régóta motoszkál benned a gondolat, hogy jó lenne megőrizni pár igazi, őszinte családi pillanatot, most szeretettel hívlak: 📷✨

Május-júniusban már csak 2 hétvégém szabad, viszont hétköznapokon is tudunk találni alkalmat.😉
Ahogy látjátok, néha nem kell más, csak egy séta a napsütésben, pár közös kacaj, egy hirtelen ölelés… és kész is vagyunk. Férjek számára is abszolút vállalható :))

Ha érzed, hogy eljött az idő, írj bátran!
Szeretettel várlak. 💛


⛅️Lassan itt a tavasz, már mindenki várja, érzi, tudom, de  februárban még ér havas képeket posztolni, ugye? 🤍Mellé pedi...
17/02/2025

⛅️Lassan itt a tavasz, már mindenki várja, érzi, tudom, de februárban még ér havas képeket posztolni, ugye? 🤍

Mellé pedig pár gondolat, mert nem csak fotózni szeretek, hanem beszélni is. :))

✨✨✨✨✨
Itt és most.

Nagyon szeretem ezt a két szót.

Az utóbbi időben egyre inkább érzem, mennyire fontos jelentéssel bírnak - és azt is, mennyire nehezen megy ez nekem. Itt lenni, most lenni, nem elkalandozni, elmélázni, tervezgetni (kismillió történetet szőni…), egyszerűen LENNI.

Persze, az élet ilyenkor jön és tanít, hogy megértsük, amit kell, hogy megfejlődjük, amit kell. Pont akkor, amikor készek vagyunk rá.

Itt és most.

Mindez hozza magával azt is, hogy nincs értelme várni valamit, amire “tökéletesként” gondolunk. Hogy “majd ha”.

These are the days - ezek azok a napok.

És mindenben ott van valami jó, valami értékes - persze könnyű elsiklani felettük, ha valahol máshol járunk fejben.

Lefordítva mindezt a családi fotókra és fotózásra velem:

Nem a “tökéletes” képért jöttem (bármit is jelentsen).
Azért jöttem, hogy Ti a családotokat lássátok viszont a képeiteken.
Önmagatokat, amilyenek vagytok éppen.

Itt és most.

Ha ez azt jelenti, hogy a pici nyűgös, te pedig magadhoz öleled, hogy megnyugtasd - akkor AZ a tökéletes.

Értitek, ugye?

Minden, amit kerestek, már bennetek van.
És gyönyörű.
És igazi.
És ezek azok a pillanatok.
Itt és most.

✨✨✨✨✨✨✨

“Vajon, ha nagy leszek, és jó mélyre nézek a tükörben, látni fogom azt a kislányt is, aki most vagyok?”Szerintem az a le...
09/10/2024

“Vajon, ha nagy leszek, és jó mélyre nézek a tükörben, látni fogom azt a kislányt is, aki most vagyok?”

Szerintem az a legjobb szülinapi fotózás, ami ott és úgy történik, ahová egyébként is jártok, ahol otthonosan mozogtok.

Ami mesél arról, milyen az élet most.

Így telik meg egy fotó valódi emlékkel, így fog sokat jelenteni nektek évek múlva is. Így lesz igazán a tiétek, sablon helyett.

Tudjátok, az a kézbe veszitek a képet és jön is az "óóó emlékszel, amikor..." sztorizás.

Hálás vagyok nektek, hogy ilyen történeteket írhatunk együtt.
🤍✨🤍

Annyira boldog vagyok, hogy egyre inkább a hosszabb, történetmesélős, dokumentarista családi fotózás a fő irány a munkám...
05/09/2024

Annyira boldog vagyok, hogy egyre inkább a hosszabb, történetmesélős, dokumentarista családi fotózás a fő irány a munkámban.

Nem én mondom meg, hova megyünk, hanem ti. Együtt találjuk ki.

✨Ha a nagymama régi háza, amit épp most adtok el, de hiányozni fog: oda.

✨ Ha szülinapot ünnepeltek otthon, és Te is rajta lennél végre a képeken, akkor oda.

✨Ha újszülött babátok van, akivel a kimozdulás gondolata is fárasztó és körülményes, akkor otthon maradunk.

Nincsenek szabályok. Jelenlét van. Annak minden velejárójával. Nem kell “viselkedni”, lehet közben reggelizni, uzsonnázni, társasozni, kutyát sétáltatni a környéken.

Bármit és mindent.

Legyen több, mint egy szép kép a falon.
Legyen egy könyv rólatok: a ti utánozhatatlan történetetek.

Itt és most.

u.i.:
🌞 nem lehetek elég hálás a bizalmatokért! Köszönöm! 🌞

( újszülött fotózás otthon dokumentarista családfotózás kattanjki mindennapi örömök emlékőrzés kecskeméti fotós valódi pillanatok )

Cím

Kecskemét
6000

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Marianna Balazs Photography új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Marianna Balazs Photography számára:

Megosztás

Kategória