28/04/2025
Mit mondanál?
Ha visszamehetnél az időben, mit mondanál neki?
Az anyának, aki most született.
Aki még mindenben bizonytalan, csak azt tudja, hogy jól akarja csinálni.
Aki annyi tanácsot, történetet kap, hogy a saját belső hangját már alig hallja.
Én elmondanám neki, hogy ölelje, puszilja, simogassa, tartsa ölben, hordozza, táplálja azt a picit akkor és addig, amíg csak szeretné. Hogy az idő tényleg egy tolvaj, aki csak lopja, lopja a napokat - el tőle, el a gyermektől, el a közös időből.
Elmondanám, hogy készítsen több képet a hétköznapi, sokszor végtelennek tűnő történésekről, mert MOST még lehet.
Hogy az a helyzet a korszakokkal, hogy különösebb bejelentés nélkül egyszer csak: elmúlnak.
(A fogzós-szeparációs szorongós-nemalvós-végtelen éjjelek is.)
Elmondanám, hogy ezek a meghitt, összebújva töltött percek, órák, az anyatej illata a babája bőrén, a békés szuszogása, ahogy álomba merül - ezek meg vannak számlálva. Akkor is, ha éppen nehéz, nyűg, belefáradt már, szeretné visszakapni a testét.
Mert ilyen is van, és ez is oké.
Elmondanám, hogy szabad érezni, nem csak a jót; de a nehezet is. Ettől nem rossz anya lesz, hanem igazi.
Emberi. Őszinte.
Te mit mondanál?
🌿🌿🌿
Ha régóta motoszkál benned a gondolat, hogy jó lenne megőrizni pár igazi, őszinte családi pillanatot, most szeretettel hívlak: 📷✨
Május-júniusban már csak 2 hétvégém szabad, viszont hétköznapokon is tudunk találni alkalmat.😉
Ahogy látjátok, néha nem kell más, csak egy séta a napsütésben, pár közös kacaj, egy hirtelen ölelés… és kész is vagyunk. Férjek számára is abszolút vállalható :))
Ha érzed, hogy eljött az idő, írj bátran!
Szeretettel várlak. 💛