30/11/2020
Sziasztok!
Sajnos a környezetemben növekvő koronavírusos esetek száma miatt a várakozásokkal ellentétben idén mégsem tartok karácsonyi fotózást. Vigyázzatok magatokra és egymásra!
Találkozunk jövőre! 😊