08/12/2025
Sziasztok!
Sokan tudjátok, hogy szeptemberben volt az első önálló kiállításom, amely számomra nagyon nagy dolog.
A kiállítás anyagából, a saját naptáramból illetve pár dedikált fenykepből szeretnék licitre bocsájtani dolgokat.
Elsősorban a legfőbb célom, hogy a befolyt összeggel egy izomsorvadásban szenvedő kisgyermeket, Ádámot tudjam támogatni.
A licit december 14. 18:00-ig tart.
Licitálni az eredeti poszt alatti komment szekcióban lehet.
Az alábbiakban a szett tartalmát olvashatjátok:
- Saját fotóimból egy 2026-os naptár
- 5 db saját kiállításomon való fotó dedikálva az alábbi pilóták által: Velenczei Ádám, Kiss László, Kadlót Józsi, Szabó Gábor
- Nem dedikált aláírókártyák: Lauri Joona, Filip Mares
- Dedikált fotók és aláírókártyák: Riskó Dániel, Szíjj Zsolt “Jolly”, Amrein Tamás, Kovács Antal és Istovics Gergely, Váradi György, Chris Atkinson
A befolyt összeget teljes egészében a Legyél Ádám Reménye Alapítványnak szeretném ajándékozni.
(A támogatást a nyertes közvetlenül az alapítvány számlájára fogja utalni.)
Ha te is támogatnád az alapítványt a liciten kívül, akkor azt itt tudod megtenni:
https://www.facebook.com/share/17Sr5FFC4e/?mibextid=wwXIfr
(A szettet egyben tervezném licitre bocsájtani.)
Köszönöm, ha részt veszel vagy megosztod a posztot! 🤗