02/07/2019
@ Kékkút
Hello én Magyar vagyok. A DJI SPARKOMMAL a Rózsadomb környékény + ha utazom akkor ott csinálok fotokat,videókat. E-mailt írj ha akarsz
Kékkút
8254
Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Dron_photos_dji új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.