13/05/2025
Ma átadták a Heim Pál Gyermekkórház új Intenzív Osztályát, ahol az a megtiszteltés ért, hogy két képem (1 + 5) is az osztályt díszítheti!💐
Remélem, hogy ezek a képek egy kis nyugalmat, hitet vagy csak egy pillanatnyi megállást hoznak azoknak, akik nehéz perceket élnek át az ott tartózkodás alatt – legyenek ők kis betegek 🧸, hozzátartozók vagy az áldozatos munkát végző dolgozók. 🩺
Nagyon köszönöm a lehetőséget a kórháznak!💕
1. 📸 Mocsári kockásliliom
5. 📸 Nyugati kökörcsin