30/08/2021
Nem szoktam esküvőket fotózni...Most sem akartam, de hát mit lehet tenni, ha egy kedves ismerősöm megkér? 😇Persze, hogy nem mondhattam nemet🙃 Ahhoz kétség nem fér, hogy én jobban izgultam, mint Ők 😅 Csodálatos környezetben (az Istenszéke horgásztanyán Harkán ) volt a buli, így a kreatív képek is ott készültek. Igyekeztem mindenre odafigyelni, és a maximumot kihozni a nagy napjukból. Nagyon szép esküvő volt, és úgy gondolom a végeredmény magáért beszél ❤ Ti mit szóltok? Ugye milyen gyönyörű pár? ❤️