25/08/2025
Gina és Martin fotózása után azon gondolkoztam, hogy milyen kevés testvéri fotózást csinálok.
Persze, gyerekkorban, amikor a szülők elhozzák a gyerekeket, akkor igen ... de később valahogyan ez megszűnik. Elfelejtődik. Rohanunk és talán eszünkbe sem jut, hogy milyen szép emlékek lennének ezek a fotók később ... ebben az amúgy is rohanó világban.
És ha még ilyen jó hangulatban telik el a fotózás😉 ... akkor már csak azért is megéri!
Várlak benneteket is, minden korosztályt!! 📷🙃
A testvéri fotózást "Ajándékkártyaként" is megvásárolhatod!
Érdeklődésedet email vagy privát üzenetben, bejelentkezésedet telefonon várom!
📞+36706051040
📧[email protected]