01/01/2026
Kedves Mindenki!
2025 egy igazán csodás év volt, szeretném megköszönni a bizalmatokat, hogy engem választottatok a tavalyi évben is és köszönöm, hogy vártok vissza! Hálás vagyok Nektek!!🥰💝
Jelentkezni fogok, ha majd visszatérek újra 📸!😍
És igen eljött a 2026-os év első napja✨️🍾
Szeretnék Mindenkinek Örömökben, Egészségben, Szeretetben, Békében, Áldásban, Gazdag Nagyon Boldog Új Évet Kívánni!
Kívánom, hogy minden álmotok, vágyatok váljon valóra és olyan évetek legyen amilyet csak szeretnétek!🥰🎉
Meséljetek ki mit szokott betartani az év utolsó/első napján? Evett valaki 12 szőlőszemet az asztal alatt? Tettetek újévi fogadalmat?
Legyen szép havas napotok!☃️❄️
Ölelés,
Dzsina