31/12/2024
Az Impresszió Fotó a mai nappal bezárja kapuit.
Köszönöm mindazoknak, akik engem bíztak meg: a sok-sok lehetőséget, a közös élményt, a sok csodálatos pillanatot, azt, hogy bepillantást nyerhettem életük egy rövid időszakába. Számomra sokat jelentett ez az időszak, mind szakmailag, mind emberileg rengeteget fejlődtem a fotózások által.
"Az életben nem számítanak a megtett lépések, sem a cipők, amiket viselsz. HANEM A NYOMOK, AMELYEKET HÁTRAHAGYSZ."
A fotózás számomra mindig is egyet jelentett azzal, hogy nyomot hagyjak a világban. Nyomot hagyjak az emberek életében. Akik hozzám fordultak, azoknak egy olyan csomagot adtam át, amely örök értéket fog képviselni számukra: életük egy boldog, fontos állomását örökít(h)ettem meg. A szemem előtt cseperedtek a gyerekek, fotózhattam sok esküvőt, a fotózások által lettem szereplője egy-egy jelentős, és sajnos nem mindig vidám életeseménynek. Sokszor csak utólag értékelődött fel egy egészen hétköznapinak tűnő képanyag is: mert még ép volt a család, még élt valamelyik családtag, akit még megörökíthettem.
Fotózni áldás, és akármilyen hihetetlen, de megtiszteltetés is, ha felkérik az embert egy fotózásra. Az emberek, családok beengednek egy vadidegent az életükbe, aki megörökíthet számukra egy olyan pillanatot, amire mindig is jó lesz visszatekinteni.
Köszönöm, hogy közel engedtetek az életetekhez!
Nagyon boldog új évet kívánok!