22/12/2020
Kedves követőim! Nagyon boldog és áldott ünnepet kívánok mindenkinek!❤️🎄🥰
Köszönöm, hogy annak ellenére, hogy nem vagyok aktív fotós, mégis megkerestek. Nagyon sokatoknak nemet kellett/kell mondjak, amit őszintén sajnálok, viszont néha - néha el vállalok egy - egy fotózást, ami feltölt, kikapcsol és újra fotósnak érezhetem magam egy kis időre.
Külön köszönöm Anikónak és Sándornak, hogy ezt az évet velük zárhatom. Igazi karácsonyos hangulatú fotózás volt! Jól eset a szívemnek! 🎄🥰☺️