17/09/2023
Sziasztok,
Szeretnék egy kis közérdekű infót megosztani Veletek!
Az elmúlt időszakban bizonyára észrevettétek, hogy szinte egyáltalán nem vagyok jelen az oldalamon, ennek ellenére is sok megkeresésem, volt, amiért nagyon hálás vagyok!!!
❤❤❤
Szakmai életem úgy alakult, hogy olyan pozíciót töltök be főállásomban, ami teljes embert kíván és a maradék szabadidőmet szeretném maximálisan a családomra szentelni.
Nehéz szívvel de meg kellett hoznom azt a döntést, hogy idén nem lesz a stúdiómban karácsonyi dekoráció, és fotózást sem fogok vállalni.
Ez sok családot érinthet, akiknek évről évre Én késztettem családi sorozatát ill. más fotós társaimat is, akik a stúdiómat használva további családokat szolgáltak ki.
Bízom benne, hogy mindannyian megértéssel lesztek felém és sikerül újratervezzétek a karácsonyi pillanatok megörökítését!
Ölelés mindenkinek