Gebei-Tasi Csilla Photography

Gebei-Tasi Csilla Photography „Fényképezni annyit jelent, mint visszatartani a lélegzetet, amikor az illékony valóság pillanatában minden képességünk egyesül.

Akkor a fej, a szem, a szív is ugyanazért működik...!"

(Henri Cartier-Bresson)

Ismét egy kis különleges sorozatot mutatok nektek! Nem tagadom, nagyon megszerettem. ;)Annyira jól állt nekik ez a körny...
25/05/2026

Ismét egy kis különleges sorozatot mutatok nektek! Nem tagadom, nagyon megszerettem. ;)
Annyira jól állt nekik ez a környezet! Petra csak úgy ragyogott, nézzétek csak milyen gyönyörű kismama! 💖
Csodaszép babavárást kívánok neked kedves Petra!
És várom a folytatást :P 🏍️

Smink: Vivien Halász-Leopold

Kis csoda családom, akik már évről évre töretlenül velem tartanak és ezért annyira hálás vagyok, hogy el sem tudom monda...
22/05/2026

Kis csoda családom, akik már évről évre töretlenül velem tartanak és ezért annyira hálás vagyok, hogy el sem tudom mondani!Imádom őket, a humorukat, és a mini verziójukat is, akik igazi kis Ctrl-c + Ctrl-v -k! 🤪💖
Csibészek, huncutak, kis szeretetgombóckák!

Mészáros-Kovács Karina Nina
Installáció Fotóstúdió

Nézzétek csak milyen gyönyörűséges kismami jött hozzám ismét?! 💖Ez a csoda habos-babos rózsaszín ruha Dorinára lett kita...
17/05/2026

Nézzétek csak milyen gyönyörűséges kismami jött hozzám ismét?! 💖
Ez a csoda habos-babos rózsaszín ruha Dorinára lett kitalálva! Csak úgy ragyogott benne (nem mellesleg, kérhető darab ;) ) !

És igen-igen...ismét nem sikerült jobban leszűkíteni a kedvenceim a sorozatból...!
Ezek is már elég komoly izzadtságcseppek eredményei! 😅
De mit tegyek, ha aaaaannyira szépek! 💖😍

Dorina Petres
Installáció Fotóstúdió

Egy család! Csupa szeretet, csupa élet! Imádom ezt a képet, de szerintem nem is kell semmit mondanom, hogy miért! Bizony...
14/05/2026

Egy család! Csupa szeretet, csupa élet! Imádom ezt a képet, de szerintem nem is kell semmit mondanom, hogy miért! Bizonyára ti is kitaláljátok!😍💖

Egy évben kizárólag egyszer tartok 10 perces mini kültéri fotózásokat, főként a minikék miatt, akik hamar elfáradnak. Ennek egy aprócska szösszenetét mutatom most nektek. 🥰

Adél Bolvári 🌷

11/05/2026

Azt hiszem a fiatalembernek a motorozás a véreben lesz! 💪❤️

Imádom ezt a kis csapatot! Csoda cukik! Olyan jó volt látni titeket!!😍Installáció Fotóstúdió
10/05/2026

Imádom ezt a kis csapatot! Csoda cukik! Olyan jó volt látni titeket!!😍

Installáció Fotóstúdió

Nézzétek csak milyen cuki család járt nálam?! A kishercegnő pedig egy igazi kis mosolygombóc, teljesen határozott, ponto...
07/05/2026

Nézzétek csak milyen cuki család járt nálam?!
A kishercegnő pedig egy igazi kis mosolygombóc, teljesen határozott, pontos elképzelésekkel. Imádtam! 💖

Hát nem csodaszépek! 😍 Ismét egy olyan családot hozok nektek, akiket már a gyerkőcök egész pici kora óta fotózok évről é...
04/05/2026

Hát nem csodaszépek! 😍 Ismét egy olyan családot hozok nektek, akiket már a gyerkőcök egész pici kora óta fotózok évről évre. Fantasztikus látni, ahogy nőnek, egyre huncutabbak, csintalanabbak. És a picike hercegnő, ahogy állandóan mosolyog...hát elolvadok! 💖

Installáció Fotóstúdió

Ritkán osztok meg ezen a felületen személyes tartalmakat, ám most Anyák napja alkalmából még is megteszem. És, ha azt ve...
03/05/2026

Ritkán osztok meg ezen a felületen személyes tartalmakat, ám most Anyák napja alkalmából még is megteszem. És, ha azt vesszük a képeket én "készítettem" szóval még referenciamunkának is beleillik. :D

Egy szónak is száz a vége, ők az én kicsike csodáim, akikért minden egyes nap, amikor felkelek és minden egyes nap, mikor lefekszek hálát adok!
Az, hogy édesanyává váltam semmi máshoz nem hasonlítható érzés. Minden képzeletet felülmúl, melyben olyan mélyről jövő szeretet árad belőlem irányukba, amit talán soha el sem tudtam képzelni... 💖

Minden kedves Édesanyának, Nagymamának, Dédimamának, Keresztanyukának boldog Anyák napját kívánok!

Egy csoda, játékos fotózás számomra legkedvesebb kis pillanataiba engedek nektek egy kis betekintést! Szívem szerint az ...
30/04/2026

Egy csoda, játékos fotózás számomra legkedvesebb kis pillanataiba engedek nektek egy kis betekintést! Szívem szerint az egész sorozatot kitenném, annyira gyönyörűek és kis csintalanok voltak a csajok!
Úgy érzem ezt a fotózást is a szívembe zártam! 🥰


Cím

Dunaharaszti
2330

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Gebei-Tasi Csilla Photography új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Gebei-Tasi Csilla Photography számára:

Megosztás

Kategória