21/03/2026
Bár még tart a nyereményjáték, köszönöm az eddigi foglalásokat, már csak 1 szabad helyem maradt az idei Anyák napi fotózásra.🙈 Köszönöm nektek!🙏🏻 Kié lesz az utolsó hely?🥰☀️🌸
NYEREMÉNYJÁTÉK!
🌷Anyák napi fotózásra lehet jelentkezni idén 2 időpontban! ☺️🌸 a mini csomaghoz most kivételesen átadásra kerül az összes jól sikerült kép színkorrekciózva webes méretben.
Ami pedig a helyszínt illeti, több ötletem is van. Az egyik, hogy ha éppen akkor borulnak virágba a gyümölcsfák, akkor egy kertészet lenne a helyszín, egyébként boho stílusú, csipke hátterű, virágos helyszín az elképzelés.
És az idei Anyák napi meglepetésem, hogy egy szerencsés követőm nyerhet hozzám egy fotózást. Ehhez kérlek lájkold a posztom, kommentben jelölj meg három ismerősödet, akik örülnének egy fotózásnak és kövesd az oldalam. A kommentelők között fogok sorsolni. Több komment, több esély. ☺️ A poszt megosztását pedig köszönöm szépen! 🥰
Sorsolás: március 22-e vasárnap🍀