19/03/2026
🥰🥰🥰
Elfogytam...
Na jó, csak a bérletekből fogytam ki. Miért is?
11 hét alatt elfogyott 1️⃣0️⃣0️⃣❗️db Kerekítős bérletem. 🙆♀️🥰 Nagyon-nagyon örülök neki,hogy ennyire,és ennyien szeretitek a foglalkozásaimat. Szívből köszönöm! ❤️Reggel szaladok a nyomdába Tátra, a friss és ropogós bérletekért, utána pedig várlak Benneteket szeretettel a Kultúrház emeleti termében dalolni,játszani, zenélni!
⏰️ 9.30-kor Kerekítő Mondókázó
⏰️ 10.30-kor Kerekítő Manó Torna
Bejelentkezés nem szükséges, elég csak érkezni!
📸 : Szigeti Dóri fotó