31/12/2025
2025:
Ismét eltelt egy év, és ismét nehezebben indult egy kicsit, mert idén egészen március végéig saját felhasználásra semmilyen képet nem készítettem.
Aztán szépen lassan az idő előrehaladtával értek olyan dolgok, amiket csak képekben tudtam elmondani.
Utána viszont ismét úgy éreztem, hogy ennyi, elértem a maximumot fotózásban, ezért be is jelentettem, hogy határozatlan időre be is fejezem mint munka.
Aztán valamikor nyár eleje körül elhatároztam, hogy mostmár csak akkor fogok fotózni, ha tényleg úgy érzem, hogy szükségem van rá, mert erőltetve nem olyan igazi.
Büszkén állíthatom, hogy ezt sikerült is tartanom, ugyanis nem készítettem idén sok képet, de mindet a sajátomnak érzem, és amikor rájuk nézek, érzem az adott hangulatot, nem pedig csak "szürkeséget" látok magam előtt emlékek nélkül.
Ugyanebben az időszakban a zene világába is belekóstoltam, .patrik -al, amit remélem hogy jövőre fogunk is tudni folytatni.
A nyár hátralévő részében mindössze 3x fotóztam még, egyszer Budapesten, egyszer Tiszafüreden, egyszer pedig a -ben, ahová 1,5 év kihagyással tértem vissza.
Ezenkívül még Szeptemberben voltam egyszer a Nyíregyházi állatkertben, November elején Felsőtárkányban, ezeket a képeket hamarosan láthatjátok, vagy már lattátok is.
Most év végén pedig jöttem a már jól megszokott Karácsonyi vásáros sorozatommal.
Idei év számokban:
Idei összes megtekintésem: 35,767,380
- Erre kifejezetten büszke vagyok, hisz idén negyed annyi képet osztottam meg mint tavaly, mégis ugyanannyiszor láttátok őket.
Idei összes letöltésem: 65,067
- Ezzel meg is ugrottuk a tavalyi letöltéseket.
Idén 98 országból használták a képeimet.
És az idei év hozta el számomra az egyik legnagyobb álmomat is, hogy a National Geographic használja az egyik képemet.
Szürreális ebbe belegondolni 19 évesen.
És végtelenül hálás vagyok azért, amiért így alakult ez az év.
Azoknak a testvéreimnek pedig idén is köszönöm, akikre egész évben számíthattam:
vivii
o.r.k.ahh
Special thanks goes to: 💚
Sikerben gazdag, boldog új évet kívánok mindenkinek!💚🎆🍾🎉