Dia Fotóz

Dia Fotóz „Fényképezni annyit jelent, mint visszatartani a lélegzetet, amikor az illékony valóság pillanatában minden képességünk egyesül.”

Puszilok mindenkit 😗 BUÉK !!!🥰🥹🎇🎆
31/12/2025

Puszilok mindenkit 😗 BUÉK !!!🥰🥹🎇🎆

🎄✨ Újabb karácsonyi képadag érkezett! ✨🎄Még több nevetés, apró grimaszok, cuki pillanatok és persze az a bizonyos szöveg...
14/12/2025

🎄✨ Újabb karácsonyi képadag érkezett! ✨🎄
Még több nevetés, apró grimaszok, cuki pillanatok és persze az a bizonyos szöveg : „na jó, még egy kép!”
Imádom, amikor a karácsonyi fotózás nem csak pózolás, hanem egy igazi élmény , nevetés összebújás, és kis huncutság. Minden, ami ettől lesz ténylegesen élő és szerethető..
Ezt igyekszem én is át adni nektek, ezeket az őszinte pillanatokat.
Remélem, ti is legalább annyira mosolyogtok rajtuk, mint én fotózás közben 🎅✨
Folytatás hamarosan… mert még van miből válogatni! 😜📷🎄

🎄📸 Figyelem, figyelem!A karácsonyi fotózás időpontjai úgy fogynak, mint a szaloncukor december 24-én ha mondjuk a közelb...
06/12/2025

🎄📸 Figyelem, figyelem!
A karácsonyi fotózás időpontjai úgy fogynak, mint a szaloncukor december 24-én ha mondjuk a közelben vagyok :D … még néhány hely akad, de nem sokáig! 😄🍬
Ha szeretnél csillogós, nevetős, bohókás képeket (igen, olyat, amin mindenki rajta van, a kutya is , meg még apa is, aki mindig eltűnik a kabát felvétel közben 😜), akkor csapj le a maradék időpontokra!
Aki szeretne jönni: most, MOST, most! ⏰✨

Várlak titeket sok szeretettel, műhóval és még több nevetéssel! 🎅📸💫

🎄📸 Megjötteeeek a karácsonyi képek!Igen most már tényleg! Nem kamu, nem ígéret… itt vannak már, frissen, ropogósan! 😄✨Va...
03/12/2025

🎄📸 Megjötteeeek a karácsonyi képek!
Igen most már tényleg! Nem kamu, nem ígéret… itt vannak már, frissen, ropogósan! 😄✨
Van itt minden: cukiság meg nevetés és huncutság pont úgy, ahogy annak karácsonykor lennie kell :D
A gyerekek hozták a formájukat, a szülők próbáltak túlélni, én pedig mindent megtettem, hogy ne essek hasra a műhóban. 🙃😂

Készülj, mert jön még több karácsonyi hangulat, és garantálom ahogy azt tőlem már egyébként is megszokhattátok: egyik sem lesz unalmas, hahahaha 😉

🍁💍 Megkéééésve, de annál nagyobb szeretettel hozom az ősz utolsó esküvői fotóit!Tudom, tudom… már mindenki a karácsonyi ...
01/12/2025

🍁💍 Megkéééésve, de annál nagyobb szeretettel hozom az ősz utolsó esküvői fotóit!
Tudom, tudom… már mindenki a karácsonyi fényekben úszik, én pedig még mindig itt kapaszkodom az őszbe...bocsiiiiiii🤣🍂
De hát hogy is ne mutatnám meg nektek ezt a gyönyörű, szerelmes párost??

Most viszont… dobpergés 🥁✨
JÖHETNEK A KARÁCSONYI CSALÁDI FOTÓK! 🎄📸
Készen állok a bokeh-val teli fénypöttyös képekre, a meghitt pillanatokra, a nevetésekre és a sok-sok extra cukiságra!

Maradjatok velem, mert érkezik rengeteg ünnepi varázslat! ✨

Hozom a beígért nyári esküvői képeket.. ☺️😁Ezúttal Adri és Sankó csoda napjába pillanthattok bele.Ők ketten olyan termés...
13/11/2025

Hozom a beígért nyári esküvői képeket.. ☺️😁
Ezúttal Adri és Sankó csoda napjába pillanthattok bele.
Ők ketten olyan természetes harmóniában vannak, amit ritkán látni. A tekintetükben, a mosolyukban, minden érintésükben ott volt a szeretet, amit ők ketten építettek.
A nap fénye és a közös nevetések… minden apró pillanat emlékké vált, ami most képekben él tovább. Adri és Sankó ti ketten megmutattátok, milyen gyönyörű, ha a szerelem nem csak szó, hanem érzés, ami minden mozdulatban ott van.

És ha már itt tartunk… hamarosan érkezem egy őszi fotósorozattal is, aztán teljes gőzzel indul a karácsonyi szezon!
Készüljetek, mert jönnek a varázslatos, ünnepi cuki fotóóóóók :D

Sziasztok! 🎄📸Bizony, elég sok idő telt el az utolsó bejegyzésem óta. Az elmúlt időszakban kevesebb figyelmet tudtam szen...
26/10/2025

Sziasztok! 🎄📸

Bizony, elég sok idő telt el az utolsó bejegyzésem óta. Az elmúlt időszakban kevesebb figyelmet tudtam szentelni az oldalamnak, mint szerettem volna, de most újra itt vagyok 😜 haha…
Hamarosan hozok nektek néhány kedvenc pillanatot egy nyár végi és egy őszi esküvőről is ezekkel pedig lezárom a 2025-ös esküvői szezont. 💍✨

És most jöjjön a NAGY HÍR! 🎁
A karácsonyi szezon hivatalosan is megnyílt! 🎅📷
Idén az időpontok LIMITÁLT számban elérhetők és gyors ütemben fogynak, ezért ha szeretnétek karácsonyi fotózást, kérlek, írjatok időben, hogy biztosan legyen helyetek 😌😇

Köszönöm, hogy itt vagytok velem, és hamarosan találkozunk a karácsonyi cukiságokban🥹❤️
Mindenkit puszilok!

Dia

"Nem kell mindig pózolni. Néha csak engeded, hogy essen, meg hogy legyél."Egy régi romos hely, némi eső, festékszagú fal...
18/07/2025

"Nem kell mindig pózolni. Néha csak engeded, hogy essen, meg hogy legyél."

Egy régi romos hely, némi eső, festékszagú falak, és egy karakter, aki nem akar beállni a sorba, ez bizony Kitti.😌
Nem volt nagy koncepció csak hangulat. És ez pont elég is volt nekünk. 😉

📸 Harley-vibe, egy kis káosz ami mindig Kittivel együtt jár, és egy kis csend.
Bendák-Kiss Kitti

Cím

Cibakháza
5462

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Dia Fotóz új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Dia Fotóz számára:

Megosztás

Kategória