07/05/2020
Kedves házasulandó párok, kedves érdeklődők!
Szeretném megosztani veletek a kialakult helyzet jövőbeli esküvőkre gyakorolt várható hatását.
Azt nyilván már mindenki tudja, hogy az idei esküvők java részét csak nagyon szűk körben lehet majd megtartani, így a lagzira nem sok esély van.
A korábban idén nyár elejére lefoglalt esküvőket igyekszünk átszervezni nyár végére, illetve őszre, de sajnos semmi garancia nincs arra, hogy ezeket sikerül majd idén lagzival együtt megtartani.
Akik szeretnék a lagzis esküvőt is, természetesen igyekeznek olyan időpontot keresni, amikor már komolyabb korlátozások nélkül bulizhatnak majd a barátaikkal, rokonaikkal, de könnyen lehet, hogy ez csak 2021-ben lesz kivitelezhető.
Ezt figyelembe kell venni azoknak is, akik eleve 2021-re tervezték az esküvőjüket, hiszen ha 2021-ben már lehet majd lagzit tartani, akkor ez azt is jelenti, hogy jövőre óriási túlterhelésük lesz az éttermeknek, esküvői helyszíneknek és persze az esküvői szolgáltatóknak is, hiszen nem csak a rendes, éves esküvőket kell lebonyolítaniuk, de az idénről átcsúszó rendezvényeket is.
Emiatt mindenkinek azt javaslom, hogy amint van lehetősége, foglalja le a jövő évi esküvőjére tervezett éttermeket, szolgáltatókat, nehogy lemaradjon az általa kiválasztott helyszínről, vagy szolgáltatóról.
Mi a továbbiakban is csak a szerződéssel és foglalóval lefixált dátumokat tudjuk tartani! A megkeresések számának drasztikus megemelkedése miatt pedig sajnos azt sem tudjuk garantálni, hogy a telefonon egyeztetett dátum másnapra nem válik-e foglalttá egy gyorsabb, azonnal szerződő pár által.
Megértéseteket köszönjük!
-= A képmívesek =-