13/10/2025
Sziasztok!
Nagyon régóta gondolkoztam már, hogy csináljak vagy ne csináljak halloween témájú fotózást. Eddig minden évben elvetettem, mert ez a téma megosztó. Azonban évről-évre nálunk is egyre nagyobb teret hódít. Nekem a 2025-s év az az év, amiben minden olyan döntést megléptem, amit eddig vagy halogattam vagy teljesen elzárkóztam tőle.
🎃👻💀👻🎃👻💀👻🎃
Idén a halloween téma a karácsonyi díszletépítés közben jött fel, hogy mi lenne, ha…. és nekünk Sylva Design Szilvivel nincs lehetetlen. Így megálmodtuk és Szilvi segítségével és profizmusával megvalósítottuk. Pénteken elkészült a díszlet, szombaton megtaláltam Reginát a témához illő sminket és Gréti, mint modell teljesen illett az elképzelésembe. Szombaton Gréti édesanyja, Móni felkutatta a szetteket, amelyeket másnap a fotózáson használtunk. Vasárnap már fotóztam, ami nagy szó volt, mert előtte még egy vírusfertőzéssel is küzdöttem. Nincs lehetetlen! Vasárnapra teljesen jól voltam, így nem volt kérdés, hogy megvalósítjuk az elképzeléseimet.
Mindenki nagyon profi volt és egy fantasztikus csapattal dolgozhattam ismét együtt!
Köszönöm lányok, hogy ilyen gyorsan és ennyire profin álltatok ehhez a projekthez. Egy biztos, hogy folytatjuk!
Díszlet: design - Gyöngyösi Szilvi
Smink: Osztertág Regina Makeup Studio
Modell: Gréti
Fotó: Magic moments - Varázslatos pillanatok
www.varazslatospillanatok.hu
❤️❤️❤️❤️❤️
Köszönöm lányok, fantasztikusak vagytok!
Köszönöm, hogy velem vagytok és követitek a munkáimat!
❤️❤️❤️❤️❤️
Puszi nektek,
Szandra