31/12/2025
Már megint itt vagyunk.
Mondanám, hogy olyan mintha tegnap lett volna az előző, de nem. Túl sok minden volt idén. Örülök, hogy túléltem. Szó szerint. Elcs.szett egy év lett ez.
Itt kellene jönnie annak a résznek, amikor leírom milyen király évem volt, milyen szuper párjaim, családjaim voltak, milyen gyönyörű helyekre jutottam el idén velük... És ennek egy része igaz is.
Nem indult felhőtlenül az év. Kapásból év elejére összejött egy visszamondás hullám, ami eléggé megviselt, emiatt nem is indult úgy az év ahogy szerettem volna. Elég korán kezdtünk bele az évbe. Januárban egy régi visszatérő családdal kezdtem, februárban már jegyeseztünk meg esküvőztünk. Tavasszal hegyet másztunk, esküvőztünk, napkeltéztünk, újra kimentem futóversenyt fotózni, és részt vettem életem első esküvői fotós workshopján.
Nyár elején volt szakadó esős esküvőm a hármashatárhegyen, majd szépen belecsaptunk a nyárba; keresztelőt, kismamákat, jegyeseket fotóztam, itthon voltak Erikék Londonból, buliztunk, fotózgattunk (kicsit elvoltunk mint régen), első szülinapoztunk a Duna partján, majd mezítláb sétáltunk benne és köveket dobáltunk, aztán jött a július, a születésnapom (amit nem tudom miért, de idén nagyon vártam) és fejetetejére állt az életünk.
Pár nappal születésnapom után nagymamám kórházba került, majd hónap végén, amikor belekezdtem volna a nyár végi hajtásba, a rengeteg stressztől az én szervezetem is feladta a harcot.
Július 29-én éjszaka rosszul lettem. Pokoli volt. Másnap bementünk a sürgősségire (ne menjünk bele, hogy miért nem éjszaka, amikor rosszul lettem), több óra várakozás után vakbél gyanúval felkerültem a Bajcsy sebészetére, ahol másnap megműtöttek.
A műtőben derült ki, hogy nem egyszerű vakbél műtétem lesz, annál sokkal komolyabb cuccot sikerült összeszednem. Nem aprózzuk el kéremszépen. Egy szakaszon begyulladt a vékonybelem, ami nagyon komoly gondokat okozott a hasamban, emiatt egy 3 órás műtét alatt, egy kb 10 centis szakaszt távolítottak el, ezt követte 9 nap a kórházban. Nehéz volt? Mocskosul. De túléltem. Azt már nem írom le, hogy mi volt a kórházban, mert már így is több olyan részt osztottam meg, amit nem biztos, hogy mindenki tudni akart.
Két héttel azután, hogy kijöttem a kórházból, Mama elment.🖤
Az ez utáni időszakot már nagyjából tudjátok. Át vagy le kellett adnom több munkámat, állapotomhoz mérten küzdöttem a műtét előttről maradt és a műtét után elkészült sorozatokkal.
Ismét nagyon szépen köszönöm és hálás vagyok Emesének, hogy kimentett a sz.rbol augusztusban ❤️
(Akiknek még az elején túlságosan részletekbe menően meséltem a storyt, és amúgy nem akarták ennyire tudni, azoktól bocsi. nem voltam a toppon abban a 9 napban😅)
Számomra rekord mennyiségű kismamát fotóztam, és a korábbi évekhez képest rengeteg karácsonyi fotózásom is volt idén. Mondtam már, hogy imádom a visszatérőimet? ❤️
A műtét előtti másfél-2 hétből és a műtét utáni időszakból sok minden kimaradt, jobban bezártam mint korábban, kevesebb türelmem lett. Próbáltam legalább a fotózások idejére változtatni kicsit magamon, de nem mindig sikerült. Ha esetleg furának éreztetek, az ezért volt. Bocsánat.
Az idei utolsó fotózásom kifejezetten jó hatással volt rám, egy 1 hónapos aprósággal és kis családjával zártam az évet.❤️
Figyeljetek magatokra, a mentális egészségetekre, a testetek jelzéseire. Én nem tettem, és meg lett az eredménye.
Kedves 2025! Nem köszönök semmit. Rengeteg embernek megnehezítetted az életét, így csak annyit kérek: Fuss! Menekülj és vissza se nézz!
Nektek KisCsodáim! Köszönök mindent! A bizalmatokat, a csodás mosolyaitokat, hogy vagytok, hogy engem választottatok, a megértéseteket, még akkor is, ha nem úgy alakultak a dolgok ahogy eredetileg terveztük.
Köszönöm a végtelen kedvességeteket, a pillanatokat amiket megörökíthettem/megörökíthettünk nektek, az utókornak, és amikkel bearanyoztátok a napjaimat mind a fotózások, mind az utómunkák során.
2026-ban is szeretettel várlak titeket fotózásokra! ❤️🧡💛💚💙💜🤎🤍
Mit tartogatsz 2026? Figyu... Én egy dolgot kérek csak tőled: légy jó hozzánk! ❤️
Vigyázzunk magunkra, vigyázzunk egymásra!
Nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek! 🥳🎇🎆