Klára fotí ráda

Klára fotí ráda Klára fotí ráda, Fényképész, Budapest elérhetőségei, térképes helyadatai és útbaigazítási információi, kapcsolatfelvételi űrlapja, nyitvatartási ideje, szolgáltatásai, értékelései, fényképei, videói és közleményei.

11/06/2026

Dnešní “balíček” z .gallery a …nejvíc dekuju! Aneb 60 ročenek do 3 dnů doma 💪🏻 chtěli byste vidět jak vypadají uvnitř?

23/05/2026

na Vypichu myma očima ,dokonala organizace od a nejvic nejkrasnejsi fotokoutek od cipekcrew

16/05/2026

Mě focení v dešti a já se strašně těším

Spousta rozkvetlých stromů, západ slunce, Petřín… a asi dalších 847 lidí, co měli úplně stejný nápad. 🌸 jsem moc ráda,že...
13/05/2026

Spousta rozkvetlých stromů, západ slunce, Petřín… a asi dalších 847 lidí, co měli úplně stejný nápad. 🌸 jsem moc ráda,že jsme to zvládli tak na pohodu a nejvíc moc se těším na váš den 🤗
Jen nevim jestli se mi víc líbí barevné,nebo černobíle verze fotek…ještě,že vám po focení posílám obě varianty 🤗🙏🏻 jaké se líbí víc Tobě?

01/05/2026

Nejoblíbenější procházka našich dětí…na trilobity… těšili jsme se na to všichni celou zimu. Konečně sme se dočkali 🤗 Jak miluju město,tak zbožňuju chatu kde se topí v kamnech a les odnevidim do nevidim. Jak to máte vy?

18/04/2026

Moje nejoblíbenější procházka Prahou

A taky sem se s dětma naučila naučila,že můžu klidně sdílet kytičky,broučky a zvířátka,a že je super lovit foťákem posle...
13/04/2026

A taky sem se s dětma naučila naučila,že můžu klidně sdílet kytičky,broučky a zvířátka,a že je super lovit foťákem poslední sněhový vločky týhle zimy,klidně v crocsech a teplákách,protože to sem já a to mě baví 😍

Velikonoce na chatě…tak trochu jinak …že fotim ráda lidi už víte,a s fotokroužkem mi došla jedna strašně důležitá věc…že...
12/04/2026

Velikonoce na chatě…tak trochu jinak …že fotim ráda lidi už víte,a s fotokroužkem mi došla jedna strašně důležitá věc…že to není všechno jenom o fotce,ale i o pocitu co ve Vás vyvolává…takhle si pamatuju letošní Velikonoce a za ten domací nadhernej pecen nejvíc díky Pro fotografy:vyhrabala sem starej Sigma objektiv,který je total poskrabanej protože se mi na něm po pádu rozbilo krycí sklíčko a od ty doby sem ho moc nepoužívala,bála sem se že nebude správně ostřit, ale to jak kreslí…miluju a budu ho nadokreslováni používat víc

12/04/2026

Z dnešního super výletu posázavskou stezkou s DREAMTEAMEM

Cím

Budapest
1093

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Klára fotí ráda új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Klára fotí ráda számára:

Megosztás

Kategória