16/06/2026
Ma nagyon boldog vagyok, mert egy lépéssel tovább haladtam az eltört kezem gyógyulásának útján.🫶😍🙏
És ez azt is jelenti, hogy közelebb kerültem ahhoz, hogy újra találkozzunk. 📷🌻🌟🫶♥️
(már nagyon hiányoztok, hiányoznak a találkozások, a kapcsolódások, a fények..)
♥️Szeretném, ha Ti is tudnátok osztozni ebben az örömömben.
💥Ezért egy villámakcióval kedveskedem mindazoknak, akik szívesen jönnének el egy nyári fotózásra.
💥A mai napon 50% kedvezménnyel tudtok jelentkezni a megmaradt júliusi időpontjaimra.
🫶3 szerencsés jelentkező tud élni ezzel a lehetőséggel.
A kedvezmény minden csomagomra érvényes és felhasználható kismama, páros, családi és portré fotózásra.
💌Ha szeretnél jönni, írj a [email protected] e-mail címre.