24/03/2026
🤍 Árnika és Alex 🤍📷
Egy csodás téli esküvőt volt alkalmam fotózni Kakucson a -ban. Az volt az álmuk, hogy vagy legyen hó, vagy tavaszi meleg, szerencsére utóbbi gyönyörűen meg is valósult. A szertatás már este volt sötétben, kivilágított fák között ami mesebeli hangluatot teremtett. A szertatás miatt kicsit cserélni kellet a programon, így még előtte lementek a kiscsoportos fotózások, hogy utána már csak a vacsié és bulié legyen a főszerep aminek a hangulat felelőse .ceremoniamester volt. 📷💕💍