Őzse Attila - fotográfus

Őzse Attila - fotográfus 📸 Vállalkozások növekedését segítem a fényképezőgépemmel 🔥
📽️ Megtaláltok a Tiktok-on és a Youtube-on is
(6)

Ételfotózás, profi ételfotós szolgáltatás Budapesten és országszerte.

Vannak azok a fotózások, amikor elmegyek, gyártok, hazajövök, leadok, kész. Minden nagyon egyszerűen lemegy.Azonban pék-...
01/04/2026

Vannak azok a fotózások, amikor elmegyek, gyártok, hazajövök, leadok, kész. Minden nagyon egyszerűen lemegy.

Azonban pék- és cukrásztermékeket fotózni nem ilyen.

Abszolút nem az a kategória, amit elmész és komplikáció nélkül megfotózol.
Valami mindig: törik, folyik, csúszik, csöpög, olvad, esik, hűlik, fonnyad, szilárdul, stb.
Nem könnyű téma, igazi szakmai kihívás.
Ezért szeretek a Tibidabo Gluténmentes Pékség-be járni.

Garantáltan komfortzónán kívüli élmény, valami mindig történik az ételekkel, mint egy szappanoperában. 😂
Olyankor ezt orvosolni kell: újat fotózni, vagy utómunkával javítani.

De a jó hír, hogy mindig megoldjuk és szép anyagok születnek a végén. 🙂
Ebből hoztam most egy válogatást.

A Nádas Tó Park Hotel-nek én már nem is tudom mióta dolgozom. 5+éve.Évente 3-4 alkalommal kimegyek hozzájuk és megfotózz...
28/03/2026

A Nádas Tó Park Hotel-nek én már nem is tudom mióta dolgozom. 5+éve.
Évente 3-4 alkalommal kimegyek hozzájuk és megfotózzuk az aktuális étlapot.
Szenzációs hangulat van mindig, ők egy igazán jó csapat, nagyon csípem őket.

Kevesebbet posztolok erről, de rendezvényeken is fotózom, elég sokat.A Lenovo informatikai vállalat Budapesten volt, aho...
28/03/2026

Kevesebbet posztolok erről, de rendezvényeken is fotózom, elég sokat.
A Lenovo informatikai vállalat Budapesten volt, ahol két napos vezetői továbbképzést tartottak. Engem ért a megtiszteltetés, hogy a fotósa lehettem ennek az eseménynek. 💻

Egy sétahajókázáson is voltunk a Dunán, erről hoztam most egy rövid szösszenetet. 🛳️

Fotóztunk nápolyi pizzákat is a  számára 🍕
27/03/2026

Fotóztunk nápolyi pizzákat is a számára 🍕

Megint nem posztoltam egy ideje. 🫠Mentségemre szolgáljon, hogy heti 4-5 napot fotózok, nagyon kevés időm marad erre. De ...
27/03/2026

Megint nem posztoltam egy ideje. 🫠
Mentségemre szolgáljon, hogy heti 4-5 napot fotózok, nagyon kevés időm marad erre. De most rendezem soraimat.
Jöjjön pár kedvenc az év első 3 hónapjából.

Volt egy jó MOM Leroy ázsiai és tavaszi étlap. 🍱

A képek utómunkálatát egyébként már Ákos kollégám végzi, ő fényelte / retusálta ezt az anyagot is.
Gyönyörű lett, nagyon köszönöm a munkádat!

Ez a sorozat a Damas Budapest-nek készült, ami egy szír étterem a Vörösmarty tér mellett. 🙂A Damas név a világ legrégebb...
20/12/2025

Ez a sorozat a Damas Budapest-nek készült, ami egy szír étterem a Vörösmarty tér mellett. 🙂
A Damas név a világ legrégebbi városára, Damaszkuszra utal. 🇸🇾

Ezzel zárul is az év, jön egy kis pihi, és januártól megy tovább a meló.

A jövő év különösen izgalmasnak bizonyul, mert már 2 külföldi munkám is le van kötve, és még el sem kezdődött a 2026. 😅

Hálás vagyok, hogy ilyen lehetőségeim adódnak.

Kívánok mindenkinek Boldog Karácsonyt, Boldog Újévet, és sikeres jövő esztendőt. 😊

🟠Szintén Oceaya.A projekt mögött álló befektetők egyébként különböző tengerparti nagyvárosokban fognak fine dining étter...
25/10/2025

🟠

Szintén Oceaya.
A projekt mögött álló befektetők egyébként különböző tengerparti nagyvárosokban fognak fine dining éttermeket nyitni.
Nagy megtiszteltetés ennek a részese lenni. 📸

Az Oceaya-nak fotóztunk nem rég.Az ételeket kitalálta, tányérra rakta: Ruff Dávid.👏Köszi, ez jó volt! 📸
24/10/2025

Az Oceaya-nak fotóztunk nem rég.
Az ételeket kitalálta, tányérra rakta: Ruff Dávid.👏

Köszi, ez jó volt! 📸

A Gault&Millau Hungary étteremkalauz kiosztotta az idei értékeléseit, ahol a Fiktív 3 sapkát, 15 pontot kapott. 💪Ez egy ...
26/09/2025

A Gault&Millau Hungary étteremkalauz kiosztotta az idei értékeléseit, ahol a Fiktív 3 sapkát, 15 pontot kapott. 💪
Ez egy elég magas pontszám, csak Magyarország legjobb fine dining éttermei rendelkeznek ilyen, vagy magasabb értékeléssel.

Gratulálok a csapatnak, ennek örömére hoztam egy válogatást a legutolsó fotózásunkból. 📸

Szuper kis fotózásunk volt a Ginger & Paris Budapest-nek!   🥞🥂🍳Köszönöm a lehetőséget. 😊📸
21/07/2025

Szuper kis fotózásunk volt a Ginger & Paris Budapest-nek! 🥞🥂🍳

Köszönöm a lehetőséget. 😊📸

Gin, cointreau, grenadine szirup, tejszín🍸: .bar.bistro
16/02/2025

Gin, cointreau, grenadine szirup, tejszín

🍸: .bar.bistro

Cím

Budapest

Nyitvatartási idő

Hétfő 09:00 - 17:00
Kedd 09:00 - 17:00
Szerda 09:00 - 17:00
Csütörtök 09:00 - 17:00
Péntek 09:00 - 17:00

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Őzse Attila - fotográfus új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás

Kategória