Krisztina Pál Photography

Krisztina Pál Photography Ha ezt keresed, jó helyen jársz.

Portré képek, páros, jegyes fotók, esküvői fotók, üzleti/business/CV portrék, hangulatképek.
Érzelmek, pillanatok, önazonosság, természetesség, felszabadultság.

Bár már itt a tavasz, ezek a képek még stúdióban készültek. Egy kicsit szürkébb, esősebb, hűvösebb idő sose tántorítson ...
07/04/2022

Bár már itt a tavasz, ezek a képek még stúdióban készültek. Egy kicsit szürkébb, esősebb, hűvösebb idő sose tántorítson el minket ;)

Ha bármikor eszedbe jut, hogy rólad egyszerűen nem készülnek jó képek, nem tudsz pózolni, csak feszengsz a kamera előtt, utálod az egészet, meríts erőt ezekből a képekből. Verót ismertem már személyesen, és őszintén meg volt győződve róla, hogy nincs jó fényképarca, és róla aztán biztosan nem készülhet jó fotó. Meg akartam mutatni neki mennyire téved.
Szerintem sikerült ;) De a legcsodásabb visszajelzés számomra, hogy Ő is elégedett volt velük, és jó élmény lett! 🥰 EZ az igazi elismerés számomra! ❤🙏🙂

Ha hasonló képekre, kellemes fotós élményre vágysz, kíváncsi vagy önmagadból a legjobbat kihozni, akár kint a virágos tavaszban, akár stúdióban, keress bizalommal. ;)

December közepén sikeres Fotós OKJ vizsgát tettem, amire pár képet célzottan készítettem vizsgaremek céljából még ősz el...
27/12/2021

December közepén sikeres Fotós OKJ vizsgát tettem, amire pár képet célzottan készítettem vizsgaremek céljából még ősz elején Farkas Renáta Ranee modellkedésével. Köszönöm Reni, csodás modell voltál, és köszönöm Nagy Péter, hogy segítettél nekünk nemcsak asszisztálni, de ezt a napot vidámabbá is tenni! :) Jó kis kalandos nap volt! :) És még a vizsga is sikerült! :D

Farkas Renáta Ranee-vel történt fotózásunk egyik képe erről a csodás szeptemberi napsütéses napról.. :) Renit és program...
02/12/2021

Farkas Renáta Ranee-vel történt fotózásunk egyik képe erről a csodás szeptemberi napsütéses napról.. :) Renit és programjait egyébként is szeretettel ajánlom mindenkinek coacholás, meseterápia, dobolós program, tánc kapcsán! ;)

"Azt mondják, a dob bőre meghatározza, kit és mit hívunk vele életre. A hiedelem szerint bizonyos dobok olyan utazásra vivő eszközök, amelyek más és más különös helyre szállítják a dobolót és a hallgatókat...
🌷
Ha a szíven dobolunk, az emberi szívről gondoskodó szellemeket hívjuk. A szív a lényeget szimbolizálja. Ez a mese azt tanítja, hogy a szív gondolkodik és gyűjti össze a molekulákat, az atomokat, az érzéseket, a vágyakat és minden mást, amik a Csontváz Asszony teremtését beteljesítik.
Amikor újjáteremtéshez, új élethez, az Élet/Halál/Élet erőihez adjuk szívünket, akkor alászállunk az érzések birodalmába. Ez nehéz lehet, különösen, ha csalódás és bánat okozta sebeink vannak. De dobolnunk kell, élettel kell telítenünk a Csontváz Asszonyt ahhoz, hogy annak közelébe kerüljünk, aki mindig is közel volt hozzánk.
🌷
Teremteni csakis akkor lehet, ha szabadjára engedjük a dolgokat, ha odaadjuk szívünket, ezt a hatalmas dobot, a zabolátlan természet eme óriási hangszerét.
Így kell a szeretet-kapcsolatnak működnie: az egyik partner átalakítja a másikat. Kibogozzák egymás erejét és hatalmát, s megosztoznak rajta. A férfi szív-dobot ad a nőnek. A nő az elképzelhető legbonyolultabb ritmusok és emóciók tudását nyújtja a férfinak. Ki tudja, mi lesz a közös vadászzsákmányuk? Csak annyit tudunk, hogy bőven lesz táplálékuk életük végéig."
(Clarissa Pinkola Estés: Farkasokkal futó asszonyok)
🌷
A mesék gyógyító erővel hatnak ránk. Szelíden, lágyan, mégis erőteljesen formálnak.
Tudod, hogy mi a Te meséd? Tudsz erőteljesen dobolni? Hallatod a hangodat? Van benned merészség? Tisztában vagy a területed határaival? Éber vagy? Hallgatsz az intuícióidra?
🌷
Ha megsérültél az úton, szeretettel várlak MeseCoaching Programomon!
https://www.farkasrenata.com/mesecoaching
Vagy link a bioban.

Photo: Krisztina Pál Photography

Egy pár csodás lovas portré, még augusztusból :)
25/10/2021

Egy pár csodás lovas portré, még augusztusból :)

Ezer éve nem posztoltam, pedig az idei évem nagyon is aktívan telik fotózással, elméleti és gyakorlati szempontból is. A...
07/10/2021

Ezer éve nem posztoltam, pedig az idei évem nagyon is aktívan telik fotózással, elméleti és gyakorlati szempontból is. Az elmúlt hónapokban rengeteg kép született, amiből utólag fogok posztolni, minegyikből párat kiemelve. Legutóbb, most hétvégén Veszprémben, a Fotósok viadalán volt alkalmam több tematikus fotózáson is részt venni. Ebből az első, a XIX. századi hangulatú modellfotózás. Íme pár fotó.
A csodás modell pedig: Izabella Viktória Molnár
Smink: https://www.facebook.com/boglarkaboczi.makeup
Köszönet a lehetőségért Bánhalmi Norbertnek és a Fotósviadalnak! Látványos, hasznos nap volt! :)

Íme egy újabb portré fotózás képei, ezúttal a Kopaszi gáton - Bence Vass közreműködésével
14/10/2019

Íme egy újabb portré fotózás képei, ezúttal a Kopaszi gáton - Bence Vass közreműködésével

01/10/2019

Esküvő fotózáson voltunk.. egy szép nyári délután :)

Portré képek, páros, jegyes fotók, esküvői fotók, üzleti/business/CV portrék, hangulatképek.
Érzelmek, pillanatok, önazonosság, természetesség, felszabadultság. Ha ezt keresed, jó helyen jársz.

Cím

Budapest

Telefonszám

+36703933214

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Krisztina Pál Photography új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Krisztina Pál Photography számára:

Megosztás

Kategória