13/04/2026
Nektek is van egy „fekete lyuk” a családi fotóalbumban?
Hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy profi fotózás csak a nagy mérföldkövekhez jár: eljegyzéskor, esküvőn, kismamaként, újdonsült anyukaként vagy születésnapokon. De nézzétek ezt a fantasztikus párost! Ebben a sorozatban én nem csak egy anyát és a lányát látom, hanem két nőt, akik ismerik és tisztelik egymás minden rezdülését.
Ahogy telnek az évek, valahogy hajlamosak vagyunk elfeledkezni a családi közös pillanatok megörökítéséről. Gyerekként még természetes, hogy minden lépésünket dokumentálják, később szülővé válva pedig már mi magunk állunk a kamera túloldalán, hogy a saját gyermekünket örökítsük meg.
De mi történik a „köztes idővel”? Azzal a különleges időszakkal, amikor már felnőttként kapcsolódunk egymáshoz?
Sajnos ez az az életszakasz, ami észrevétlenül kikopik a közös képekről. Pedig a felnőtt anya-lánya kapcsolat az egyik legértékesebb szövetség lehet - egy olyan érett dinamika, ami megérdemli, hogy méltó módon megőrizzük. Ez a reggel csak róluk szólt: a nevetésükről, egy kellemes sétáról a Tóth Árpád sétányon és arról, ahogy megállítottuk az időt a virágzó cseresznyefák alatt.
Hozd el az anyukádat vagy a felnőtt lányodat egy fesztelen, örömteli fotózásra!
Pro tipp: Anyák napi ajándéknak is tökéletes, emlékként pedig felbecsülhetetlen. 🌸🩷
📍 A fotózás helyszíne: Tóth Árpád sétány, Budapest
_________________
Pózmentes fotózás fesztelen hangulatban, könnyedén elegáns képeken ✨
_________________