16/02/2025
Kedves Követőim!
Egy kis titkot osztanék meg Veletek! A fotózás komolyabbá válása előtt rajzoltam egy ideig, nagyon szerettem, de már jó ideje nem rajzolok. A fotózás az "egyik" mindenem 😊! Bár mostanában sajnos ritkábban tudok fotózni, de akkor is az életem fontos része 🤩!
Az első rajzaim közül választottam ki egy portrét :D , ha van kedvetek megtippelni mikor készült ez a rajzom +/- 2 év belefér tippnek ;) - és még, ha fel is ismernétek ki van a képen, akkor szívesen készítek rólatok néhány portrét/ fotót 😊 ajándékba! Az első jól tippelőé a lehetőség. Az alábbi felhívásban a facebook / Meta nem vesz részt.Semmilyen formában nem hozható összefüggésbe a facebookkal/Meta-val.