09/11/2015
Hölgyeim és Uraim! A jazz feltámadt!
A Talentomáter egyik döntős zenekara, csupa kitűnő tehetségű zenészből áll, amitől az én talántométerem kiakadt. Bebe(gitár), Atus (dob), Gábor (basszus) és Dani (szaxofon) a Szimpla kertben hozta össze a jazz kedvelőit, és azt hiszem, bátran rájuk bízhatjuk a jazz titkának hordozását.
Keressétek őket, és gyertek el koncertre!
Az első albumukat én fogom velük aláiratni! ;)
https://www.facebook.com/V%C3%A1r-Be-Q-1020795444611445/?fref=ts