13/02/2019
Valentin nap alkalmából, Zsuzsi és András esküvői fotói közül is felkerült néhány csodálatos pillanat az albumba. Fogadjátok szeret***el 💘💏👨👩👦
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2233004580292891&type=1&l=b0166b498d
Fotós szemmel, azt hiszem remekül sikerült a 2018-as év. Egymás után két esküvőnek is a részese lehettem, és még különlegessé t***e az eseményeket, hogy mindegyik esküvő a barátaimé volt. Az egyedi külcsín pedig, nem csak a párok életre szóló döntésében rejlett, hanem abban is, ami már nem titok: mindkét menyasszonyom várandós volt. Ki már a vége felé, ki még a titkolózós hónapokban. A fotós azonban minden titkok tudójaként, széles mosollyal az arcán próbálta kinek-kinek nem elszólni magát és minden beállítást aszerint kitalálni, hogy az a pocaklakóknak is jó legyen.
Az egyik kismamám Niki volt, a másik pedig Zsuzsi.
Nikivel, azt hiszem sosem fogjuk elfelejteni, hogy a nagy titkolózás közepette hogyan cserélgettük neki fű alatt a pezsgős poharat almalevesre, a pálinkás pintest pedig ásványvízre. És voltunk olyan fondorlatosak és rutinosak, hogy végül tényleg nem jött rá senki sem, hogy mi mit is művelünk valójában :) Niki és Barnabás esküvőjének a veszprémi Völgyikút Ház adott otthont, ami az ősz színeiben pompázva, lenyűgöző fényekkel és harmóniákkal ajándékozott meg bennünket, indián nyarat idéző celsiusaival.
Zsuzsi, a nyári menyasszonyom, egyszer csak rám írt, hogy nagy döntést hoztak a párjával, Andrással: hamarosan összeházasodnak.. és szeretnék, ha én fotóznám a villámesküvőjüket, ami meg lenne spékelve még egy aprósággal is a pocakban. Nem volt könnyű feladatom, hogy találjak egy Érdhez közeli helyet, ahol összehozhatunk egy esküvői kreatív és egy kismama-kispapa fotózást is egyszerre, de aki ismer, az tudja, hogy számomra nincs lehetetlen! A helyszín végül A Brunszvik Kastély parkja lett Martonvásáron, ahol éppen aznap még az égiek is a kedvünkben jártak hetedhét ágra tűző napsugaraikkal. A több száz éves barokk kastély, a tavat körülölelő hatalmas, robosztus tölgyfák és a végtelenbe vezető zöld gyep csodálatos képeket ihletett meg.
Fogadjátok őket szeret***el :)