Alley's Photography - The instant eternity

Alley's Photography - The instant eternity Fotózás

artsofalley.webnode.hu/szerzoi-jogok

Valentin nap alkalmából, Zsuzsi és András esküvői fotói közül is felkerült néhány csodálatos pillanat az albumba. Fogadj...
13/02/2019

Valentin nap alkalmából, Zsuzsi és András esküvői fotói közül is felkerült néhány csodálatos pillanat az albumba. Fogadjátok szeret***el 💘💏👨‍👩‍👦
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2233004580292891&type=1&l=b0166b498d

Fotós szemmel, azt hiszem remekül sikerült a 2018-as év. Egymás után két esküvőnek is a részese lehettem, és még különlegessé t***e az eseményeket, hogy mindegyik esküvő a barátaimé volt. Az egyedi külcsín pedig, nem csak a párok életre szóló döntésében rejlett, hanem abban is, ami már nem titok: mindkét menyasszonyom várandós volt. Ki már a vége felé, ki még a titkolózós hónapokban. A fotós azonban minden titkok tudójaként, széles mosollyal az arcán próbálta kinek-kinek nem elszólni magát és minden beállítást aszerint kitalálni, hogy az a pocaklakóknak is jó legyen.
Az egyik kismamám Niki volt, a másik pedig Zsuzsi.
Nikivel, azt hiszem sosem fogjuk elfelejteni, hogy a nagy titkolózás közepette hogyan cserélgettük neki fű alatt a pezsgős poharat almalevesre, a pálinkás pintest pedig ásványvízre. És voltunk olyan fondorlatosak és rutinosak, hogy végül tényleg nem jött rá senki sem, hogy mi mit is művelünk valójában :) Niki és Barnabás esküvőjének a veszprémi Völgyikút Ház adott otthont, ami az ősz színeiben pompázva, lenyűgöző fényekkel és harmóniákkal ajándékozott meg bennünket, indián nyarat idéző celsiusaival.

Zsuzsi, a nyári menyasszonyom, egyszer csak rám írt, hogy nagy döntést hoztak a párjával, Andrással: hamarosan összeházasodnak.. és szeretnék, ha én fotóznám a villámesküvőjüket, ami meg lenne spékelve még egy aprósággal is a pocakban. Nem volt könnyű feladatom, hogy találjak egy Érdhez közeli helyet, ahol összehozhatunk egy esküvői kreatív és egy kismama-kispapa fotózást is egyszerre, de aki ismer, az tudja, hogy számomra nincs lehetetlen! A helyszín végül A Brunszvik Kastély parkja lett Martonvásáron, ahol éppen aznap még az égiek is a kedvünkben jártak hetedhét ágra tűző napsugaraikkal. A több száz éves barokk kastély, a tavat körülölelő hatalmas, robosztus tölgyfák és a végtelenbe vezető zöld gyep csodálatos képeket ihletett meg.
Fogadjátok őket szeret***el :)

Sziasztok!  Ahogyan pár héttel ezelőtt ígértem Nektek, elérkezett az ideje, hogy a tavalyi év, számomra legszebb esküvői...
06/02/2019

Sziasztok!
Ahogyan pár héttel ezelőtt ígértem Nektek, elérkezett az ideje, hogy a tavalyi év, számomra legszebb esküvőinek fotói közül, végre a nagyérdemű elé tárjak néhányat. Az egyik legszebb és legmeghatóbb esküvőmig, egészen Veszprémig vitt az utunk, ahol Niki és Barnabás Szertartásainak lehettünk a részesei :)
Íme:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2233004580292891&type=1&l=b0166b498d

Fotós szemmel, azt hiszem remekül sikerült a 2018-as év. Egymás után két esküvőnek is a részese lehettem, és még különlegessé t***e az eseményeket, hogy mindegyik esküvő a barátaimé volt. Az egyedi külcsín pedig, nem csak a párok életre szóló döntésében rejlett, hanem abban is, ami már nem titok: mindkét menyasszonyom várandós volt. Ki már a vége felé, ki még a titkolózós hónapokban. A fotós azonban minden titkok tudójaként, széles mosollyal az arcán próbálta kinek-kinek nem elszólni magát és minden beállítást aszerint kitalálni, hogy az a pocaklakóknak is jó legyen.
Az egyik kismamám Niki volt, a másik pedig Zsuzsi.
Nikivel, azt hiszem sosem fogjuk elfelejteni, hogy a nagy titkolózás közepette hogyan cserélgettük neki fű alatt a pezsgős poharat almalevesre, a pálinkás pintest pedig ásványvízre. És voltunk olyan fondorlatosak és rutinosak, hogy végül tényleg nem jött rá senki sem, hogy mi mit is művelünk valójában :) Niki és Barnabás esküvőjének a veszprémi Völgyikút Ház adott otthont, ami az ősz színeiben pompázva, lenyűgöző fényekkel és harmóniákkal ajándékozott meg bennünket, indián nyarat idéző celsiusaival.

Zsuzsi, a nyári menyasszonyom, egyszer csak rám írt, hogy nagy döntést hoztak a párjával, Andrással: hamarosan összeházasodnak.. és szeretnék, ha én fotóznám a villámesküvőjüket, ami meg lenne spékelve még egy aprósággal is a pocakban. Nem volt könnyű feladatom, hogy találjak egy Érdhez közeli helyet, ahol összehozhatunk egy esküvői kreatív és egy kismama-kispapa fotózást is egyszerre, de aki ismer, az tudja, hogy számomra nincs lehetetlen! A helyszín végül A Brunszvik Kastély parkja lett Martonvásáron, ahol éppen aznap még az égiek is a kedvünkben jártak hetedhét ágra tűző napsugaraikkal. A több száz éves barokk kastély, a tavat körülölelő hatalmas, robosztus tölgyfák és a végtelenbe vezető zöld gyep csodálatos képeket ihletett meg.
Fogadjátok őket szeret***el :)

04/11/2018

Kedves Követőim!

Tudom, hogy az utóbbi időben eléggé elhanyagoltam az oldalamat és ezért elnézéseteket kérem. Sok mindent hozott számomra a 2018-as év, köztük több csodálatos esküvővel, koncerttel és rendezvénnyel egyetemben és egy ideje már szeretnék újabb és újabb anyagokat feltölteni ide Nektek, de sajnos jelenleg sem térben, sem időben nincs kapacitásom minderre... Éppen ezért, arra a számomra fájó elhatározásra jutottam, hogy az oldal működését egy időre felfüggesztem. Lesz még itt egy utolsó válogatás album, amibe az elmúlt év munkáiból kerülnek majd fel fotók, de ezt követően, az idei évre már biztosan leteszem a fényképezőgépet. Természetesen kisebb fotózásokat még vállalok, keressetek bátran ezután is, de legjobb belátásom szerint cselekedve, előre láthatólag, 2019 tavaszáig csak korlátozottan vállalok el felkéréseket. Sajnos én sem vagyok halhatatlan, vagy éppen egy nyolckarú polip, miként egy nap továbbra is csak 24 órából áll, így annak érdekében, hogy elkerüljem a "burn out"-ot, hogy beszippantson a darálás, a kapkodás, a minden tegnapra kell felkiáltások, illetve hogy tudjam tartani a tőlem eddig megszokott és elvárt minőséget, meg kell húznom egy határt. Az eddigi fotózásaim sorra világítottak rá a szakma napos, és olykor bizony árnyas oldalára is, amik hatására úgy döntöttem, hogy a RESET gomb megnyomását követően, új irányelvek mentén kell újraépítkeznem. Aki hozzám hasonlóan, szerelemből választ hivatásául egy szakmát, ugyanúgy találkozik a dolgok jó és rossz oldalával, amiket - ha valamit igazán szeretünk - képesnek kell lennünk feldolgozni és abból valami újat, valami számunkra is jól működőt alkotni. Nos itt tartok most én is, és a forgatókönyv megírásához egy kis "énidő"-re van szükségem.

Köszönöm a megértéseteket, a támogatásotokat, a bizalmatokat, és hogy idén is, megannyiszor gondoltatok rám és ajánlottatok a barátaitoknak, ismerőseiteknek olyan májhízlaló mondatok közepette, minthogy "Ez a lány tényleg elkapja "A" pillanatokat" vagy hogy "Lenyűgöző szeme van a tökéletes másodpercekhez, ráadásul alázatos és szívvel-lélekkel használja a fényképezőgépet".

Tényleg köszönöm, hogy ilyen gondolatokat ébreszthettem bennetek. Ígérem, hamarosan visszatérek... :)

28/03/2017

Csoboth Edina tarolt: az első és a második helyet is elhozta.

Volt egyszer egy nyár, s  volt egyszer egy nagyon kedves, ifjú pár, Lilla és Attila, akiknek volt szerencsém, az előkész...
24/03/2017

Volt egyszer egy nyár, s volt egyszer egy nagyon kedves, ifjú pár, Lilla és Attila, akiknek volt szerencsém, az előkészületektől az utolsó táncig végigkísérnem, életük talán legnagyobb döntését.
Összeházasodtak.
Nem is akárhogyan, nem is akárhol és a diktált tempó is elismerésre méltó volt. :) Már az előkészületek is tele voltak meglepetésekkel, mert míg az egyik Örömanya kiköpött Lisa Minelli-ként ült a sminkes székben, addig a nővérek közül is, váratlanul egy Debbie Reynolds kaliberű hölgy mosolygott vissza rám az ajtóban. Ezek után pedig az, hogy az Örömapa arcvonásaiban is felfedezni véltem egy csipetnyi Alain Delon-i sármot, már önmagáért beszélt.
S hogy milyen volt "AZ" ifjú pár? Róluk meséljenek immáron a fényképek. :)

Én pedig ezúton is szeretném megköszönni a Családnak és a Barátoknak, hogy részese lehettem ennek a felhőtlenül boldog, kiegyensúlyozott és szeret***eljes házasságkötésnek! :)

Sok Boldogságot a Párnak,

Alley's Photography

https://www.facebook.com/pg/ArtsOfAlley/photos/?tab=album&album_id=1851995058393847

Amikor pár óra erejéig, mi is a Womanity Fesztivál részeseivé válhattunk :)
06/03/2017

Amikor pár óra erejéig, mi is a Womanity Fesztivál részeseivé válhattunk :)

Egy fesztivál, ami életre kel(t) ! Nőknek és férfiaknak, gyerekekkel, bringával. Okos kütyük, édes kencék, cukros mázas finomságok, és hopp egy Leslie L. Lawrence is feltűnik a színen, majd még pár csajmozgalom is felvonul a pódiumon. Kihagytam volna valamit? Ja igen, a planetárium és az univerzumunk. C'est un festival pour les Femmes!

03/03/2017

Illegális határátkelőket fognak el amerikai rendészek a mexikói határnál. 1979 ©

És tényleg :)
29/11/2016

És tényleg :)

Állatokat fényképezni sohasem unalmas elfoglaltság: közbeszól az időjárás, az élőlények sem úgy mozognak, ahogy elvárjuk tőlük, néhányukat pedig annyira érdekli a masinájával bajlódó fura kétlábú alak, hogy megnézik maguknak közelebbről is.

28/11/2016
Semmi sem lehetetlen :)
12/11/2016

Semmi sem lehetetlen :)

Mindeközben - A dél-afrikai Ursula Tocik 2012-ig esküvői fotósként dolgozott a déli országban. Azonban sajnálatos módon kétszer is str...

Történetek a múltból.
30/10/2016

Történetek a múltból.

Helmut Newton – aki az 1970-es évektől a világ egyik legismertebb és legjobban fizetett divat-, reklám-, portré- és aktfényképészeként vált ismertté – 1920. október 31-én Berlinben született egy jómódú zsidó gombgyáros család gyermekeként. 1936-ban félbeszakította…

Cím

Budapest

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Alley's Photography - The instant eternity új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Alley's Photography - The instant eternity számára:

Megosztás

Kategória