15/08/2025
Amikor a mozgás nem csak edzés, hanem életstílus.
Ezek a képek nem egy kampány részei, hanem egy ember története, aki tudatosan jelen van - a vítzparton, a parkban, a laptop mögött.
A személyi edzés nem mindig súlyzók és futópályák. Néha csend, fókusz és az a pillanat, amikor a test és a lélek ugyanott vannak.
Én pedig ott voltam, h ezt megörökítsem...
Évi gondolatait változtatás nélkül közlöm:
"Egy számomra hiteles személy honlapján fedeztem fel, hogy Peti volt a fotós és mivel nagyon tetszettek a képek, úgy döntöttem, hogy Petit kérem fel a brandfotózásra.
Már az első telefonálásunk közben tetszett a kedvessége és rugalmassága az igényeimhez. Külön meglepett az a nagyvonalú felajánlása, hogy egyik nap találkozzunk, beszéljük meg a fotózás részleteit és járjuk be együtt a külső helyszínt, amit választottam.
Szimpatikus volt a vidámsága, közvetlensége és az, hogy az idő tekintetében bőven nagyvonalú tudott lenni.
Felbecsülhetetlen érték volt számomra a megértő hozzáállása, amikor 3x kellett áttennünk a fotózás időpontját váratlan körülmények miatt!
A fotózáson nagyon jól éreztem magam. Tetszettek Peti ötletei, javaslatai és szakmai hozzáállása. Segített 1-2 ruha kiválasztásában is! Értékeltem, hogy nekem is lehettek javaslataim és felszabadult hangulatban történhetett az egész fotózás. Hosszú heteken át izgultam amiatt, hogy jó képek fognak-e készülni, és elmondhatom, hogy nagyon boldog vagyok, mert a képek gyönyörűek és Petit mindenkinek jó szívvel ajánlom!
Kuhárszky Éva, személyi edző"
Köszönöm Éva a bizalmat, a közös munkát és az ilyen szép szavakat...
nagyszucspeter.hu