31/01/2024
Egy kis tavasz, egy kis portré.
Megint szerda, megint új album a honlapon. 🎉
Ezúttal viszont nem esküvőt hoztam nektek, hanem egy portré/brand sorozatot Iláról.
Ila tavaly keresett meg, hogy készítsek róla képeket, amiket tud használni a honlapján, social mediában. Egy nagyon jó kis délutánt töltöttünk együtt a belvárosban. Beszélgettünk, bejártuk a parlament környékét. Szebbnél szebb helyeket találtunk a fotózáshoz. (ez a környék, ezek az épületek, szobrok nekem a szívem csücskei) Nagyon élveztem ezt a délutánt. Köszönöm Ila a bizalmadat, lelkesedésedet és a beszélgetést!
A linken megtaláljátok az egész albumot, itt pedig mutatok egy-két képet a teljesből.
Legyen szép hetetek! ☀️
https://www.fabryanna.com/ila/