Cloverleaf Shots by Ivett Szalai

Cloverleaf Shots by Ivett Szalai Szívből készült fotográfia az utókornak, önmagadról és szeretteidről.

Az amiről nem beszéltem/posztoltam az elmúlt egy évben című "poszt sorozat" következő része következik. 😀Címe: Cloverlea...
14/02/2026

Az amiről nem beszéltem/posztoltam az elmúlt egy évben című "poszt sorozat" következő része következik. 😀

Címe: Cloverleaf Shots és az esküvői fotózás

Kezdhetném mondjuk manapság divatos bevezetőként azzal, hogy "Once upon a time... 2025.09.13." 😁

De viccet félretéve...

Az esküvői fotózás habár piszkálta a fantáziám ezelőtt is, de kimondottan nem hirdettem, nem kommunikáltam róla. Ennek ellenére minden évben jött néhány felkérés a témában főleg olyanoktól akik már valamilyen formában kapcsolódtak hozzám és a munkáimhoz. Ezeknek a felkéréseknek ha akartam volna se tudtam volna nemet mondani, mert a bizalom, amit ilyenkor kapok azt súgja, hogy "nem hagyhatom cserben" azokat, akik ezt a bizalmat megszavazzák nekem. ☺️🥰De persze érzem azt is, hogy ezeknek a nagy napoknak súlya van, maximalista énem pedig nem elégszik meg a közepesen jóval. Ezért egy jó nagy adag izgulással indulok neki minden ilyen felelősségteljes munkának. ☺️

☝️Azonban hiszek abban, hogy figyelni kell a jelekre. Az pedig érkezett az utóbbi időben több is. Az egyik Eszter üzenete volt. Az ő esküvőjüket fotóztam az említett napon, az ő ceremóniájukból mutatok most Nektek itt néhány pillanatot. Eszter üzenetéből (engedélyével) pedig egy részlet:

"Én őszintén úgy gondolom, hogy élhetnél csak ebből, mert a ritka emberek közé tartozol, akinek fontos hogy mit ad ki a kezéből... Látom hogyan állsz a dolgokhoz... A hozzáállás, személyiség mindennél többet ér, technikai tudással kombinálva pedig verhetetlen...Úgy gondolom, hogy soha semmilyen fotózásunkat nem csináltatnám többé mással."

Most úgy érzem, hogy ideje kimondani... Szóval közhírré tétetik: 😍
A Cloverleaf Shots a jövőben tudatosan is vállal esküvői fotózásokat (és keresi erre a lehetőséget).

Nem futószalagon.
Nem „minél több, annál jobb” alapon.
Hanem úgy, ahogy eddig is dolgoztam: figyelemmel, jelenléttel, kapcsolódással.❤️🍀

A jövőben pedig láthattok majd több fotót is az oldalaimon esküvői sorozatokból.

Köszi ha esetleg megosztod te is a hírt másokkal. ☺️😘

Így egy év után nem is tudom hol kezdjem? Annyi mindent tudnék mondani, de próbálok a lényegre koncentrálni, és nem elka...
09/02/2026

Így egy év után nem is tudom hol kezdjem? Annyi mindent tudnék mondani, de próbálok a lényegre koncentrálni, és nem elkalandozni... (Többedjére törlöm vissza az írásom eddig, mondom, nem egyszerű... 🫣😆)

Volt, akiknek feltűnt a csönd, és volt akiknek nem. De időről időre megkaptam a kérdést: fotózom-e még?!
A válasz röviden: hogy a viharba ne fotóznék? 🥰😀 Ahogy fotóztam eddig is, csak kevésbé volt látható a felületeimen.

Van ami nem változott: a fotózás továbbra is a nagybetűs szenvedély.
Hogy milyen fotózás? Na abban azért van/lesz egy kis változás. Vagyis inkább kiegészítés. Na de erről legközelebb...

Kezdésnek pedig álljon itt egy őszi séta. Mirával. Londonból. Egy újabb "négylevelű" közös emlék. 🍀❤️

🍀Négylevelű fotózás Írországban, és egy kis nosztalgia… Utazás & kamera! Lennétek az én Valentinom?🥰🍀Az utóbbi időben tú...
14/02/2025

🍀Négylevelű fotózás Írországban, és egy kis nosztalgia… Utazás & kamera! Lennétek az én Valentinom?🥰🍀

Az utóbbi időben túl sok a „muszáj”. Mindig van egy újabb határidő, egy újabb feladat, mindenhova rohanunk, és valahogy a szívünknek kedves dolgok egyre hátrébb sorolódnak.🏃‍♀️⏳

‼️De történik, hogy „előveszel a fiókból” egy sorozatot még tavaly tavaszról, és megint rájössz, hogy az igazi töltődés az, amikor 𝐌𝐄𝐆𝐀́𝐋𝐋𝐒𝐙 egy számodra kedves helyen, 𝐄́𝐑𝐙𝐄𝐃 a szelet az arcodon, fogod annak a kezét, akit 𝐒𝐙𝐄𝐑𝐄𝐓𝐒𝐙 és egyszerűen csak 𝐉𝐄𝐋𝐄𝐍 𝐕𝐀𝐆𝐘.

Írország nekem egy olyan hely, ahol jó egy kicsit megállítani a pillanatot.💚Eszter és Ádám képei által pedig jó egy kicsit visszarepülni az ír vidék szélfútta szikláira. Innen csak egytelen esetben érdemes tovább "rohanni". Mikor már jól átfagytál a hideg szélben🥶, és alig várod, hogy egy ír pubba betérve - ahol szól az ír zene🎻 - belekortyolj egy pohár whiskey-be…🍀😍😀

Mindenkinek (magamnak is) azt üzenem, hogy - egyáltalán nem csak Valentin-napon, hanem úgy egyébként is – engedjünk nagyobb teret annak, ami feltölt! Legyen az bármi: szerelem, utazás, vagy egy váratlan dolog, amiből a legjobb sztori kerekedik…❤️

📷🍀A fényképek segítenek abban, hogy újraélj dolgokat, szóval ezúton is köszönöm Eszternek és Ádámnak, hogy megismerhettem őket és megszülethetett ez a sorozat! 😍🙏 Lucának és Barbinak pedig, hogy ott voltak velem, és velük együtt élhettük át!! Hamarosan a kaland folytatódik!!! ✈️🗺🧳

🍀Mártély ősszel. 🤎❤️🧡Ezekért a gyönyörű színekért odáig vagyok... Pedig csak egy "alibi fotózás" volt, meglepi szülinapi...
29/01/2025

🍀Mártély ősszel. 🤎❤️🧡Ezekért a gyönyörű színekért odáig vagyok... Pedig csak egy "alibi fotózás" volt, meglepi szülinapi buliról kellett egy kis elterelés. ☺️A naplementéről közben meg majdnem lecsúsztunk, történt ugyanis, hogy indulásra készen a kocsi kulcsom fél órán keresztül kereste már az egész család. Végül azért elkészült néhány családi fotó tesómékról.🥰🍀
Henrietta Forrai-Szalai Forrai Krisztián

"Karácsony van és azt beszélik, hogy a csodák léteznekÉs a csodáknak hagyj a szívedben még egy kis helyet Égnek a fények...
24/12/2024

"Karácsony van és azt beszélik, hogy a csodák léteznek
És a csodáknak hagyj a szívedben még egy kis helyet

Égnek a fények, égnek
Égnek, az égig elérnek
A kapuban zeng a sok ének
Ma szánon utazik az élet
Égnek a fények, égnek
Égnek, az égig elérnek
Minden ifjúnak s vénnek
Gazdagnak és szegénynek

Áldást, békességet!"

A rengeteg teendő letudta után egy kis zenehallgatással hangolódom az ünnepekre, lassan indulok végre én is a családomhoz. ❤️
Bagossy soraival, és Enikőék képeivel kívánok Nektek szeretetben gazdag Boldog Karácsonyt!! 🥰🙏
Puszi,
Ivett🍀

🍀Misszióm: összegyűjteni mindenkinek a négylevelűit, valahogy így... 👇🍀Szívből készült fotográfia az utókornak önmagadró...
07/12/2024

🍀Misszióm: összegyűjteni mindenkinek a négylevelűit, valahogy így... 👇🍀
Szívből készült fotográfia az utókornak
önmagadról és szeretteidről.
Emlék, mely hatással bír,
mely mosolyra fakaszt,
mely értéket mutat.
Emlék a pillanatról, ami vissza nem hozható.

Ajándékkártya idén karácsonyra is elérhető.
Puszi,
Ivett.😘🍀

🍀Ősz Párizsban.😍Francia zene szól, miközben szerkesztek, és el sem hiszem, hogy tényleg ott jártunk Mirával. Nagyon sűrű...
17/11/2024

🍀Ősz Párizsban.😍
Francia zene szól, miközben szerkesztek, és el sem hiszem, hogy tényleg ott jártunk Mirával.
Nagyon sűrű négy nap volt, de minden nap úgy indultunk el, hogy a hátamra csaptam a fotós felszerelésem, és kerestem a megfelelő pillanatot, helyszínt, amikor rögtönözhetünk egy kis fotózást is. Na EZ nem jött be. 😄 Stratégiát kellett váltani ha fotókkal akartam haza jönni, mert mire bárhova is odaértünk, dugig szorozva kettővel volt minden emberekkel. Utolsó reggel tehát nincs mese... Napkeltézés, vagy felejtsem el a képeimet. Mira kedve attól jött meg, hogy megígértem, utána még elmegyünk vásárolni, és megveszünk minden bigyót, mágnest, Eiffel tornyot amit csak szeretne. 😄😄(Némi moderálással azért végül... 🤣🤣)
Most próbálok válogatni, hogy melyik képek kerüljenek fel ide. Ennél jobban nem tudtam szűkíteni, és még vannak más helyszínről is... Szerintem lesz még egy Párizsos poszt, hátha más is rajong a város hangulatáért. Vagy Miráért. 😃 Szerintem mindkettőért könnyű. 😍
Szeretettel... ❤️🍀

🍀Négylevelű portré Nóriról.🍀❤️🤎A gyermek fine art porté fotózás iránti szerelem nálam továbbra is tart. Képes vagyok per...
12/11/2024

🍀Négylevelű portré Nóriról.🍀
❤️🤎A gyermek fine art porté fotózás iránti szerelem nálam továbbra is tart. Képes vagyok percekig elmerülni egy tekintetben. Imádok vissza-visszatérni a telefonomra is lementett fine art fotókhoz, de a legeslegjobb ezeket nyomtatva a falon látni.😍☺️Itthon, a számítógépes munkaállomásomat is fine art vászonkép, és fotóblokk "díszíti". Imádom őket.
Mindemellett továbbra is ritkán kért műfaj ez, amit szívből sajnálok. De nincs Cloverleaf Shots fine art nélkül.😄Szóval hátha célba ér az üzenet: szeretettel várom a stílust kedvelőket!! 🥰☺️😍
Most is azt gondolom, hogy a fotókkal/fotózással való ajándékozás gyönyörű és különleges módja egy kézzel fogható nyomtatott fine art kép. Ha esetleg kedvet kaptál ehhez a szuggesztív, kicsit előkelő, kicsit a régi korokat megidéző, festményszerű műfajhoz, akkor még nem késő karácsonyig a kivitelezés.
👉Hódmezővásárhelyen és környékén még november 23-24-én tudok fotózni, így a nyomtatás is belefér december végéig.
Puszi!😘🍀

🍀Pipacsos nyári sorozat a cuki Perszki családdal, bájos csajokkal, aranyló naplementével.😍Hjjajjj, ki tudja?! Jövőre már...
06/11/2024

🍀Pipacsos nyári sorozat a cuki Perszki családdal, bájos csajokkal, aranyló naplementével.😍Hjjajjj, ki tudja?! Jövőre már lehet ez a pipacs mező sem lesz meg Szegeden...🍀
Boglárka Miskolczi
Károly Perszki

🍀Kismama fotózás Csengéékkel egy nyári napon. Naplementére készültünk, de épp hogy nem áztunk el. Akkor bosszankodtam, d...
27/10/2024

🍀Kismama fotózás Csengéékkel egy nyári napon. Naplementére készültünk, de épp hogy nem áztunk el. Akkor bosszankodtam, de elmúlt. 😃 Csengének amúgy is bármi jól áll. 🥰❤️Innen is puszi nekik!! 😘🍀
Csenge Szabó

Cím

Budapest

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Cloverleaf Shots by Ivett Szalai új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Cloverleaf Shots by Ivett Szalai számára:

Megosztás

Kategória