14/02/2026
Az amiről nem beszéltem/posztoltam az elmúlt egy évben című "poszt sorozat" következő része következik. 😀
Címe: Cloverleaf Shots és az esküvői fotózás
Kezdhetném mondjuk manapság divatos bevezetőként azzal, hogy "Once upon a time... 2025.09.13." 😁
De viccet félretéve...
Az esküvői fotózás habár piszkálta a fantáziám ezelőtt is, de kimondottan nem hirdettem, nem kommunikáltam róla. Ennek ellenére minden évben jött néhány felkérés a témában főleg olyanoktól akik már valamilyen formában kapcsolódtak hozzám és a munkáimhoz. Ezeknek a felkéréseknek ha akartam volna se tudtam volna nemet mondani, mert a bizalom, amit ilyenkor kapok azt súgja, hogy "nem hagyhatom cserben" azokat, akik ezt a bizalmat megszavazzák nekem. ☺️🥰De persze érzem azt is, hogy ezeknek a nagy napoknak súlya van, maximalista énem pedig nem elégszik meg a közepesen jóval. Ezért egy jó nagy adag izgulással indulok neki minden ilyen felelősségteljes munkának. ☺️
☝️Azonban hiszek abban, hogy figyelni kell a jelekre. Az pedig érkezett az utóbbi időben több is. Az egyik Eszter üzenete volt. Az ő esküvőjüket fotóztam az említett napon, az ő ceremóniájukból mutatok most Nektek itt néhány pillanatot. Eszter üzenetéből (engedélyével) pedig egy részlet:
"Én őszintén úgy gondolom, hogy élhetnél csak ebből, mert a ritka emberek közé tartozol, akinek fontos hogy mit ad ki a kezéből... Látom hogyan állsz a dolgokhoz... A hozzáállás, személyiség mindennél többet ér, technikai tudással kombinálva pedig verhetetlen...Úgy gondolom, hogy soha semmilyen fotózásunkat nem csináltatnám többé mással."
Most úgy érzem, hogy ideje kimondani... Szóval közhírré tétetik: 😍
A Cloverleaf Shots a jövőben tudatosan is vállal esküvői fotózásokat (és keresi erre a lehetőséget).
Nem futószalagon.
Nem „minél több, annál jobb” alapon.
Hanem úgy, ahogy eddig is dolgoztam: figyelemmel, jelenléttel, kapcsolódással.❤️🍀
A jövőben pedig láthattok majd több fotót is az oldalaimon esküvői sorozatokból.
Köszi ha esetleg megosztod te is a hírt másokkal. ☺️😘