16/08/2025
Szemébe sütött a nap vagy lebuktam? 😃
Regensburgban épp a dóm bejáratánál hallgattuk a túra vezetőt, s közben az utcán nyüzsgő embereket figyelve vettem észre ezt a barátságos kinézetű férfit a kutyájával. Vajon ő is egy a német lakosok közül vagy szintén túrista?
Bármennyire is próbáltam észre vétlen maradni lehet lebuktam de annyira szimpatikus volt, hogy nem hagyhattam fotó nélkül. 🫢
#ʙʟᴀᴄᴋᴀɴᴅᴡʜɪᴛᴇᴘʜᴏᴛᴏɢʀᴀᴘʜʏ