16/05/2026
Nagyon köszönöm mindenkinek, hogy eljöttetek a múlt pénteki 4. Stúdiós Szülinapra!
Remélem jól éreztétek magatok, és sokszor találkozunk még!
Köszönöm a -nak, hogy a zenéjükkel emelték az este színvonalát. 🥂
készítette ezt remek videót ❤️