25/01/2022
Szent István Bazilika 📷
Köszönöm a megosztásokat/thanks a lot for sharing in advance!
( További képeim/more images: https://www.instagram.com/grdm94/ )
A fotózás egy életstílus és ez az én stílusom. Jó böngészést! :)
Budapest V. Kerület
Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Gera Ádám Photography új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.